זנים רועים

רועים הם קבוצה ענקית של גזעי כלבים. רובם משמשים בשירותי שמירה, רועה ושירותי חיפוש. לפני זמן רב החיות האלה הגנו על הכבשים, חיו בהרים ובמישורים, סבלו חום חם וחורפים קרים, ישנו בחלל פתוח, רצו בעשב צפוף ובקרח חלקלק. לא כל הגזעים של כלבי צאן שמרו על המראה המקורי שלהם, אבל בהחלט כולם נשארו רועים אמיתי.

כמעט כל הזנים של כלבי צאןמתחלקים למינים ספציפיים שקובעים כלבים לפי סטנדרטים וסוגים מסוימים. אנחנו רגילים לקשר את הרועים עם דגימה שחורה וחומה גדולה, שאנו קוראים לה גרמנית. אבל היום יש יותר מארבעים סוגים של כלבי צאן. היום נדבר על הגזעים הנפוצים.

מינים של רועים גרמניים

יש תת-מינים רבים של רועים גרמניים: אמריקני, אנגלי, צ'כי, מזרח גרמני, רויאל. כולם נגזרו על ידי חציית גזעים שונים לשימוש בפעילויות שונות. הגזע הפופולרי ביותר הוא הרועה הגרמני.

זני ovcharok1

  1. וריאציה של הרועים מאסיה התיכונה. השם הנכון של הרועה במרכז אסיה הוא טורקאי Alabai. הם נמצאים לעתים קרובות במרכז אסיה, כמו גם את השטח בין אדמות אוקראינה וסיביר. בגלל סיבולת שלהם, Alabai נחשבים השומרים הטובים ביותר ושומרים.
  2. מינים של רועים 2

  3. סוגים של רועים קווקזים. סוגי הקווקזים: אזרביג'ניים, גיאורגים, ארמנים, הרים וערבות. הם שונים במאסיביות וצבע.
  4. מינים של רועים 3

  5. זנים של הרועה הבלגי. רועה בלגית מחולקת מהסוגים הבאים: רועה בלגי (כלב אדום קצר שיער), Groenendael (צבע שחור חלקת פרט ארוך שיער), lakenua (כלב עם קצת צמר הדוק) ו Tervuren (בדומה Groenendael יש רק בצבע אדום בהיר).
  6. מינים של רועים 4

רועים הם חיות גדולות, חכמות, חזקות,אשר נועדו להגן על הבית האנושי, כדי לחפש אחר נעדרים או פריטים אבודים. הם מאומנים כלבים בקלות, חברים נאמנים, ומש' הוכיחה חיות מחמד טובות ומגיבים.