גידול גור של רועה גרמני

בחירת כלב בבית, אנשים רבים פוניםתשומת לב לרועים הגרמנים. למה? העובדה היא כי גזע זה מוכר כמו אינטליגנטי ביותר ללא פחד, ויש לו את זה בבית מבטיח את שלומם של רכוש ובני משפחה. עם זאת, על מנת התכונות הטובות ביותר של החיה לפתוח באופן מלא, אתה צריך להתחיל לחנך אותו מאז הילדות. איך לארגן את החינוך של גור של רועה גרמני ומה הם הרגעים העיקריים בתהליך זה? על זה להלן.

טיפול, חינוך והכשרה של הרועה הגרמני

בעלי רבים של כלבים החינוך מצטמצםלהכות ברצועה או לבעוט ברגל של חיית מחמד. על התפתחות התכונות האישיות במקרה זה, אפילו אנחנו לא מדברים. אבל כאשר מתברר כי מתוך גור קטן הכלב חזק ענק גדל כי לא לציית לפקודות ויש לה הרבה הרגלים רעים, אז זה מביא הרבה בעיות.

כדי להימנע מהם רצוי להתחיל לעסוקכלב מחודש החיים השני. עד 6 חודשים הגור אמור כבר מגיב לשמו, ללכת לשירותים מחוץ ולבצע את הפקודה "מקום", "apports", "שב", "Down" ו- "לי." עד שישה חודשים כדי להכשיר צורך רועה באופן משעשע, ללא שימוש עונש והאלימות. עבור כל קליק מדויק, בואו לטפל וללטף את הכלב, כי הוא הבין את העיקרון של אימונים.

כאשר האימון, נסה לא להגזים. כלומר, לא להעמיס את הגור עם אימונים ולא נותנים פקודות מונוטונית, אחרת זה עלול לאבד עניין. אם אתה הולך מהבית, הכלב לא הולך על הביטוי "אלי!", ואז להסיח את דעתו, לשחק קצת, ואז ללכת הביתה.

כדי להעלות את החינוך היה חלק ונכון, לדבוק בעקרונות הבאים:

 • להשתמש להאכיל רגיל (הוא יכשיר את החיה לקצב מסוים);
 • אל תתנו לכלבלב להתרומם ולקום תעלולים שונים;
 • מכל משחק הוא חייב לצאת מנצח, כי בזכות זה, הביטחון העצמי שלו הוא הקים;
 • להעניש את הגור בזמן ביצוע מעשה בלתי רצוי, כדי שיוכל לתפוס את הקשר בין העונש לבין העוון שלו;
 • אל תתנו זרים ללטף או לכעוס את החיה.

טיפים לגידול רועה גרמני

כאשר אימונים רועה, חשוב לשקול את הטבעהגזע שלה ולא להתנסות עם טכניקות מורכבות. צינולוגים מנוסים זיהו מספר כללים חשובים שיעזרו לכם לגדל בעלי חיים:

 1. הבעלים לוקח מזון הראשון. להאכיל את הרועה רק לאחר שאתם אוכלים את זה בעצמך. אז תלמד אותה לסבלנות. לעולם אל תיתן אוכל משולחן ולא תאפשר להיכנס למטבח. לאחר הקערה מלאה באוכל, להפוך את הכלב לבצע פקודה מסוימת ("לשבת", "מקום", "שקר" או "יכול"). בשלב זה, צוות יבצע כפי שמעולם לא התעניין במהירות.
 2. הבעלים אינו מאפשר לקחת את עצמו, אבל הוא טוען להיות"כלב". המיטה, המקום של המאסטר הוא טאבו! אל תתנו לרועה ללכת למיטה, ואף יותר מכך, לישון שם. זה יכול להוביל לזלזול עבור הכלב של הבעלים. כדי להתיר לה לישון על המיטה בהיעדרך, הניח את מלכודות העכברים

  חינוך של כלב רועים גרמני

  - הם לא יפגעו, אבל הרצון לישון במקום המארח יהיה דוחה. מעת לעת מעמיד פנים למקום של הכלב, נוהג אותו מן המלטה. אז אתה מראה את עליונותך.
 3. אל תשכח את הרצועה. לגדל את הרועה הגרמני עד שנה, להתחיל רק אם יש רצועה קצרה. הוא המפתח לצייתנות ולמשמעת, הופך את הרועה תלוי בך. רק תן את הגור לעזוב את הרצועה עם הפקודה "ללכת".
 4. האדון אינו מאפשר להיות רשע ללא סיבה. לדכא תוקפנות לא מוצדקת. בעונש, קח את הכפופים והתכופף על האדמה, מבטא בטון רציני מה אתה חושב על זה. הליך זה של ההצעה צריך לשמש מילדות.