טורקמנים רועה

פעם אומר הכבוד המכובד Alabaiלהפוך את החוויה לכבד את עצמך. עם כזה ענק, כמו כלב אריה, אתה יכול ללכת בבטחה לטיול. זה שווה את זה לרגע להראות לפחות קצה הניבים, כמו המתעלל פוטנציאל מייד נסוג משם. אבל הם גם יכולים לזרוק ברקים לעבר אויב, כך שהסיכוי להתנגשות עם אויב כלב כזה הוא כמעט שם. מהו הטורקמנים Alabai רועה אסיאתי המרכזיים אם להתחיל נציג הגזע היפה הזה בבית?

רועי אסיה מרכזית Alabai - אופי

חלק לשאול, האם יש הבדל ביןסלעים כאלה - כלב רועים אסייתי, ו הטורקמנים Alabai. כל השמות הללו מתייחסים אחד ואותו הכלבים, יש לא רק נוף יפה, אלא גם דמות מעניינת. כלבי רועי טורקמנים מסוגלים להסתגל לתנאים חדשים מהר. הם לא נובחים לשווא, קול מעצבן שמש רק כאשר באמת בסכנה ממשית. לפיכך alabai לא יהיה נובח בהיסטריה, הוא למראה של אחר יצביע, יבין את הכח ואת ימתין זר פעולה נוסף. המראה מאוד מאיים "אסיה" נביחות אינסופיות רהוטות.

רועת טורקמנים Alabai תהיה טובהלוויה עבור הספורטאי. בשנת בורח, הם לא יפגרו אחרי הסוס, ומתנהגים בצורה מושלמת בתוך המים, הסדרת שורה של משחקי כיף. אנשים רבים אוהבים את הדרך שבה הם גוררים את השחיין, ומספקים על כיף זה כיף.

תחום תחולתו ב שווה מולד Alabaiנשך אותו להיות בתחום זה, והוא יתחיל הכלב שלו כדי להתגונן מפני פורצים. האיכות השנייה שלו - השמרנויות. כלבים אלה אוהבים לעבוד בסביבה מוכרת, לממש את המשימות שלהם בצורה ברורה. אפילו עם הגורים שלהם צריכים ללמד לסביבה המועשרת, מכונה, הרחובות הסואנים. אחר שנקרע מחמד בסביבה מוכר יכול להראות תוקפנות.

רועי טורקמנים - חיה חזקה,להתחרות מעימות גלוי עם אותו קשה לאדם הפשוט. לכן, הם צריכים להתנהג בנימוס, בשקט להפוך לסמכות הבלתי המעורערת של הכלב. הבעלים תהא, למחלקת "אסיה" כדי להיות מנהיג, כך שהוא אפילו חשב שהוא לא יכול לדמיין כדי לבדוק את כוחו. אלא שבמקרה זה, אתה מתקשר עם Alabai יקבל הרבה כיף ולא היה מן הכלב הכי החכם שום בעיה.