אימון דכסהונד

דכסהונד הוא כלב ציד קטן, מאודפעיל ואוהב. כלבי דכדון אינם אוהבים בדידות, ולכן הם ממליצים על אנשים החיים במשפחה גדולה. בשל גודלם, הם הופכים כלבי דירה אידיאליים מֵילָת שלהם מקל לטפל בם.

כלבי כלבים, כמו גם כלבים אחרים של כלבים, חייבים להתנהל באופן עקבי. זוהי הדרישה העיקרית, כי כלבי דכדון חכמים מספיק, ערמומיים וקפריזים, למרות גודלם.

דכדוונים נוטים מבחינה גנטית כלפי אנשים בחשדנותועם חוסר אמון, אז כאשר אתה מאמן אותם בעצמך אתה צריך להחליט אם אתה רוצה להסתיר את האיכות או לפתח את זה. רק רוצה להזהיר אותך כי כלב השמירה מן התחשמל לא יעבוד בכל מקרה.

מתחיל ...

הדרכה כלבים בבית צריך להתנהל באופן עקבי, כל הזמן בסבלנות:

  1. חשוב מאוד שהפקודה הקולית תישמעלפני כל השפעה. לדוגמה, כאשר מלמדים את הפקודה "מקום", עליך קודם לומר את הפקודה, ולאחר מכן לקחת או להצביע את הגור למקום. אז עם כל הקבוצות האחרות.
  2. כל הפקודות חייבות להיות מובהקות, בבירור וברור. דכדוונים הם בעלי חיים ערמומיים, ולכן, לאחר שהרגיש את הרופף מנהיג שלהם, הם ינצלו את זה!
  3. גורים כלבים צריך לעשות וצריך לעשות"כדי לטפל". להראות את הגור שיש לך משהו טעים, לדרוש ממנו את ההוצאה להורג של הקבוצה, ולאחר מכן בהחלט לשבח את "טעים" ומילים סמנים.

סמן-מילים הוא שבחים של גור. בחר אחד או שניים מילים כאלה, כך הכלב מבין כי ההגייה של מילים אלה עולה כי היא עשתה הכל נכון.

עבודה עם זוטר

ככלל, על ידי 6-7 חודשים גור של כל גזעצריך לדעת את הפקודות הבסיסיות: "לי", "מקום", "יושב", "שוכב", "עומד" ו "אתה לא יכול". ומתוך שישה חודשים, מתחיל אימון האימונים הרציני יותר.

כאשר עובדים עם נער, זוכר את זהההתנהגות של חיית המחמד שלך תזכיר לך מאוד את ההתנהגות של בן 15 מזיק. במהלך תקופה זו, הכלב יתחילו לחשוב כי הוא חכם ביותר, כי זה מבצע את הפקודות שלך, ואתה בהחלט לשבח אותו!

בדכדונה, המוזרות של התקופה מורכבת מהניסיון להימלט למרחק קצר, הופעת החירשות לפקודות, תוך התעלמות מהפקודות.

כאשר אימונים תחשבי, הקפד לשקול את אלהרגעים. אף פעם לא נזף בג'וניור אם הוא לא בא אליך הרבה זמן, ואז הוא בא. לעולם אל תיקח ממך תשלום מחברת הכלבים שלה, תנו לה לשחק, ואז תתקשר ותן "טעים" ואז תחזור הביתה.