אימון אלבאי

בעלי רבים ואפילו מגדלים מקצועייםמאמינים כי גזע של הכלבים Alabai לא להיכנע לאימון כלשהו. הטענה היא כי Alabans יש רמה גבוהה מספיק של אינטליגנציה כל חוסר פעילות של הבעלים, הקשורים לכישלון של הקבוצה, הכלב תופסת כמו התנהגות אפשרית, ולאחר מכן כדי לעשות את זה מה שהוא לא רוצה יהיה קשה מאוד.

תכונות של זן Alabai

גורים מאלבאי יכולים להיות מאומנים אם נזכריםתכונות של גזע זה. זה כלב של רועה, כלומר, ברמה הגנטית, היא רגילה לחיות בחפיסה עם כלבים אחרים ולבצע את מה שמנהיג החבורה רוצה. לכן, חשוב מאוד מן הימים הראשונים כדי להראות כי אתה מי הם המאסטר, וזה הצוותים שלך כי הגור צריך לבצע בקפידה. צינולוגים מנוסים לייעץ זה ללכת עם הכלב במקומות שונים לא ידוע לו, וגם לשאת את הכלב במכונית, בתחבורה ציבורית. בסביבה לא מוכרת, כל גור הוא אבוד, ואתה, שנותר רגוע ובטוח, להראות את עצמך כמנהיג האמיתי של החפיסה, אשר יכול לעזור להתמודד עם המצב הקשה.

אימון אלבאי בבית

חינוך והכשרה Alabai מבוסס על מחקר של מספר פקודות בסיסיות. שאר הפקודות נלמדות לבקשת המארח.

הקבוצה הראשונה והחזקה ביותר לאלבאי היא שלושם. זה הכרחי כדי להבטיח שבביטוי הראשון של שמה הכלב יעזוב את כל העניינים וישלם לך את כל תשומת הלב. כאשר לומדים כינויים, רק חיזוק חיובי משמש.

כאשר הוא למד את הכינוי אתה יכול להתחיל ללמודצוות "לי!" המחקר שלה צריך להתרחש על רצועה, כי אם הכלב מנסה לשבור את הקבוצה, יש צורך לעשות את זה בשקט, בלי לגרום לכאב, למשוך אותו לעצמך, כך Alabai לומד - יש צורך לבצע את הפקודה. פקודות "שב!" ו "הבא!" הם שולטים באותו אופן.

"פו!", "לא!" או "אתה לא יכול!"נתמכים על ידי פעולה שלילית (למשל, עווית על הרצועה). אתה צריך לשלוט היטב את הפקודה, כך הכלב לא יכול לקרוע אותו. זה יעזור להפוך את Alabai בטוח יותר עבור אחרים.