מחל רועה גרמנית

הרועה הגרמני הוא קשוח וחזקבעלי חיים. עם זאת, כמו כל גזעים אחרים של כלבים, הרועה הזה הוא רגיש למחלות שונות. הנפוצים ביותר בבעלי חיים אלה הם הפרעות במערכת העיכול, בעין, באוזן ובבעיות בשרירים ושלד.

בכלב חולה, צמר הוא משעמם, צנום המראה הכללי, מצב מדוכא. הכלב שוכב כל הזמן, אינו עונה לקריאת הבעלים.

אם הרועה הגרמני שלך קורה לעתים קרובותנפיחות, אז אתה צריך לבחור מזון לחיות מחמד באיכות גבוהה לא overfeed זה. עם האכלה לא נכונה, נוכחות של תולעים, כמה מחלות זיהומיות, הכלב עלול לחוות דלקת הקבה. עם ניתוח חריג של הקיבה, גם פעולת המעי משבשת.

כלב הרועים הגרמני - מחלות עור

מחלות של העור אצל כלב יכולות להיגרם על ידי חיידקים, פטריות וטפילים.

הופעת הגירוד ברועה הגרמני בהיעדרופרעושים יכולים להיות סימפטום של מחלות עור כגון pyoderma, pododermatitis, סבוראה, furunculosis. לפעמים דרמטיטיס יכולה להתרחש, כמו מחלה במקביל על רקע נגעים של האיברים הפנימיים של החיה.

הרועה הגרמני נוטה למחלה כזוAtopic אלרגיה, אשר יכול להתרחש גורים בגיל שנה. לכלבים יש גירוד, גירוד ואפילו אקזמה רטובה. לעתים קרובות על רקע של כל כך אלרגיה גורים סובלים משלשולים.

רועה גרמני - מחלות רגליים

לפעמים מופיעים רועים גרמנים צעיריםהתבוסה של הזרוע, מלווה צליעה חלשה או אפילו חמור. בעיה רצינית נוספת של רועים גרמנים - שיתוק של הרגליים האחוריות, אשר קורה לעתים קרובות אצל גברים בני שש או שבע. ראשית, הכלב לא רוצה לקפוץ מעל מכשולים, קשה לה ללכת במדרגות. כאשר המחלה מתקדמת, הזנב מושפע, ואז את הגפיים האחוריות, שתן של שתן צואה מתחיל. אם המחלה היא חשוכת מרפא, אז החיה מורדמים.

עם הגיל, הרועה הגרמני עלול להיתקל בבעיות עם מערכת הלב וכלי הדם, כך כלבים מעל שבע שנים למניעת צריך לבקר באופן קבוע וטרינר.