גור הורות Alabai

במבט ראשון, הכלב Alabai נראהאדיר ונורא, אבל למעשה החיות האלה מאוד חביבות ואוהבות. תכונה של גזע זה הוא עצמאות ואופי מרצון. כלבים אלה נחשבים לאחד הגזעים העתיקים ביותר, והם נבנו כדי להגן על עדר הבקר מזאבים וטריטוריות.

חינוך אלבאי בבית

חינוך אלבאי גור צריך להיות מטופלהגיל המוקדם ביותר. בהתחשב בעובדה כי Alabai הוא הבחין על ידי אופי עצבני, עצמאית שלה, מגיל חודשיים זה צריך להראות לו שאתה דומיננטי עליו, ואתה המאסטר בבית. הצג את הכלב כי אתה אחראי, ולתת לו לדעת כי הפקודות צריך להתבצע ללא שאלה. כאשר מתקשרים עם בעל חיים, יש לשמור על שלווה וריסון מיוחדים. הכלב הזה מכבד את השכל, ואם אתה מרים את הקול שלך בזמן אימון זה, אז זה ייחשב החולשה שלך, שבו היא תשתמש מאוחר יותר. בשלב הראשוני של חינוך והכשרה Alabai אתה יכול ללמוד פקודות כאלה:

  • "שכב";
  • "שב";
  • "קול";
  • "קרוב";
  • "מקום".

אתה צריך הרבה זמן כדי חיית המחמדשולט בחומר, אבל בעתיד, הכלב מיד לציית להוראות. אימון הוא עשה הכי טוב באותם מקומות שבהם אין distractions, ולאחר מכן מן הכלב אתה יכול להשיג ריכוז מיוחד.

אלבאי, או הרועים מאסיה התיכונהקוראים גזע זה, יש חשיבה מעולה ברמה גבוהה של אינטליגנציה. לכן, עם טיפול נאות חינוך Alabai יכול לסמוך על הגנה מעולה של הבית שלך ואת תשומת הלב של חבר מסור. שלא כמו גזעים אחרים, כלבים אלה שומרים לא רק את הבעלים, אלא גם את כל השטח שהוקצו לו.