כינויים לילדי אלבאייב

Alabai הוא אחד הגזעים העתיקים ביותרכלבים בכל רחבי העולם. הוא מגן, שומר, חסר אונים וחסר פחד, וגם ידיד נאמן. בעל החיים יש מבנה יחסי ו שרירים מפותחים היטב. בגודל, הכלב הוא גדול מספיק. Alabai היא הגאווה של טורקמניסטן, ולכן גזע זה נאסר לייצא.

מאפייני הגזע

מין זה של רועים אסיאתי מרכזייםזה קל לקבוע בשל המראה האופייני שלה. לכלבים יש ראש מסיבי שנראה מאוד כמו דוב. צוואר קצר עם חזה רחב, כפות חזקות וגוף חזק עושה רושם עצום. שפתיים בשרניות, עיניים נרחבות, אוזניים קטנות תלויים בצורת משולש - סימנים חיצוניים של גזע זה. האוזניים והזנב של הרועים נעצרים לעתים קרובות. יש כלבים, הן קצרות שיער והן ארוכות שיער.

Alabai היא בחירה מצוינת עבור הבעלים שאינםיש יותר מדי זמן לטפל בבעלי חיים. אחרי הכל, את השיער של חיית המחמד אין את היכולת לקבל מלוכלך מאוד. אצל בעלי החיים האלה, זה תמיד נראה נהדר. אבל זכור כי באביב תצטרך לנקות את הדירה שלך בזהירות רבה יותר, כי העונה מאופיינת על ידי מולט חזק.

איך קוראים לילד של אלבאי?

אם תחליט להיות בבית שלך כזהחבר חדש ומגן, כמו אלבאי, הוא צריך לתת שם מתאים. לפני שתתייחס לרשימות ארוכות של כינויים האופייניים לגזע הזה, נסה לתת לעצמך את שם חיית המחמד שלך. תסתכל טוב על התינוק, ההתנהגות שלו, ואת השם של הגור Alabai יכול לעלות מיד בדמיון שלך: שארפ, זאוס, ברון, רעם, לוחם, אגתון, בוס, קינדר, אורביט, טריומף או בראון. או אולי ההתנהגות של התינוק קשורה למשהו אחר, ואתה תקרא לזה דרגון, ספוט, קרואו, בארד, דומינו, אדלווייס, פרוסטי, קוקוס, ברונו, גולדי, סנדי, עשן, גרניט או פלדה.

אם אתה לא רוצה לאפיין את חיית המחמד שלך עם

כינויים עבור כלבים Alabayev כלבים 1

שם, אתה יכול להתייחס לכינויים הבאים: אקים, טוראז, דירם, אליק, טווש, גארו, רפי, פראדהאד, ארז'וק, באטו, ראלף, אמפייר, אראש, טריסטן, טאראס, מרטין. כינויים אלה מתאימים לא רק לכלבי אלבאי, אלא לכל בעל חיים אחר שחי בביתך. זה יהיה נפלא אם לא רק מבוגרים, אלא גם ילדים מתחילים לחשוב על השאלה איך לקרוא חיית מחמד. תינוקות לעתים קרובות לבוא עם שמות מקוריים. והילד יביא תענוג גדול.</ P>

זכור כי לבחור שם עבור חיית המחמד שאתה צריךקחו את זה ברצינות רבה. אחרי הכל, בתור ספינה אתה תתקשר, אז זה יהיה לצוף. לכן, לנסות לבוא עם כינויים כאלה עבור הבנים של Alabai, כך הכלבים ללבוש אותם בשמחה וגאווה כל חייהם.