אימון רועה גרמני בבית

הודות לפיקחות יוצאת דופןרועים גרמניים, החינוך שלהם והדרכה אפשרית אפילו בבית. הדבר העיקרי שאתה צריך בשביל זה הוא להראות קצת סבלנות והתמדה.

איך לאלף כלב רועה גור בבית?

מחודשיים של הגור אפשר להתחיל לאמן את הפקודות פשוט: "לי", "קרוב", "לעמוד", "לשבת", "לשקר", "זה בלתי אפשרי".

השיעורים צריכים להיות קבועים, רצויכמה פעמים ביום, אבל לא ארוך - כ 15-20 דקות. אחרת, הכלב יהיה עייף, להשתעמם ולהתחיל לקבל מוסחת - באופן טבעי, לא יהיה הרבה להשתמש עבור הכשרה כזו. עבור כל ביצוע נכון של הצוות, לתגמל את הגור - לתת לו קצת עדינות או הצעצוע האהוב עליו.

אבל כדי להפחיד כלב, לצרוח על זה, וכךאתה לא צריך לנצח יותר - פחד יעשה את הכלב עקשנית ומרוצה, ואם אתה רוצה להצליח, אז היחסים שלך צריך להיות מבוסס על אמון ואהבה. אם אתה מרגיש שאתה מתחיל לכעוס, אז להפסיק את הכיבוש, לתת מנוחה לעצמך ואת חיית המחמד שלך.

בנוסף, מן הילדות מאוד, להרגיל את הכלבסירוק, בדיקה, ניקיון האוזניים, חיתוך מסמרים והליכים אחרים, כך שלאחר מכן ביקור אצל הווטרינר וטיפול בכלב לא הפך לבעיה בשבילך.

איך לאמן רועה בוגר בבית?

זה לא משנה בן כמה התחלת להתאמןהכלב שלו, אפילו רועים מבוגרים מסוגלים ללמוד. רק כדי לשלוט על צוות זה או אחר, הם יצטרכו קצת יותר זמן, ואתה - סבלנות. העיקר הוא להראות התמדה ו בפועל בקביעות. זכור כי מלכתחילה הכלב חייב ללמוד מיומנויות בסיסיות.

על מנת שהאימון יהיה מוצלח,זה חשוב במיוחד כי הכלב בוטח בך. כדי לעשות זאת, ללכת איתה לעתים קרובות, לשחק, לשבח ולגהץ אותה כאשר היא מקשיבה. אז, לאחר הראו סבלנות, התמדה וחיבה, תקבל לא רק שומר אמין, אלא גם חבר נאמן עד אין קץ.