מה ההבדל בין רועה גרמני למזרח אירופה

השם אינו היחיד שמבדיל בין רועה גרמני למזרח אירופה. זה מתחיל עם העובדה כי רועה מזרח אירופה נחשב למגוון של גרמנית.

איך להבחין בין רועה גרמני ממזרח אירופי?

ההבדל בין הרועה הגרמני למזרח אירופהנעוץ בעובדה כי, ככלל, כלבי זאב הם גדולים ורחבים יותר מאשר הגרמני, זה בולט רגליים חזקות יותר, החזה, עם להתרחק. בנות מזרח גזעים אירופיים עשויים לחרוג בגודל של כלבים מסוג רועים גרמנים. לא קשה להבחין בין רועה גרמני מן מזרח אירופה בגודל וגובה מאחור: "מזרח אירופאים" בחזרה יש קו חלק, ארוך 2-3 ס"מ בשכמה, את "גרמנית" היא חזרה קשתות, שגלוי לעין בלתי מזוינת. סוג של תנועת כלב יגיד כיצד להבחין בין רועה גרמנית. בשל המבנה השונה של החלק הקדמי ורגליו אחוריות, "הגרמנים" ו "מזרח" עוברים בדרכים שונות. ב "מזרח" רגליים יחסית לגודל גוף, הצעד שלהם רכות וחלקות, ואת גרמניי רגליים קדמיות הן כבר שמניעות אותו טרוט זוחל נמוך, כאילו כריעה על הקרקע.

טמפרמנט הוא אינדיקטור נוסףרועה מזרח-אירופי שונה מגרמנית. הרועים הגרמניים פעילים מאוד וקולריים במקצת, וזאת בשל תכליתו המקורית של גזע זה - צאן מרעה ושמירה על העדר. הרועה הגרמני צריך לזוז הרבה, ואם אתה פעיל, אז עם הכלב הזה תוכלו למצוא בקלות שפה משותפת. הם חברים נאמנים ונאמנים, אוהבים ילדים, נוטים תמיד לתקשר.

רועים אירופיים פחות שובבים ופעילים,יותר מתאים להגנה על רכוש ובית. כלבים חמורים ורציניים של גזע זה לא יגרמו נזק לבעלים ולבני משפחתו, אבל הם זהירים מאוד של זרים.

בכל מקרה, תוכל להבחין בין הרועה הגרמני למזרח אירופה על הסימנים העיקריים האלה, ולבחור חבר נאמן וחסר פחד.

מה ההבדל בין כלב רועים גרמני לבין כלב מזרח אירופי?