רועה גרמני בדירה 1

כלבים אלה מסוגלים לחיות כמעט בכל תנאי אקלים - הם לא אכפת הקור של סיביר, ולא את החום של אפריקה. אבל במאמר זה ננתח את האפשרות לשמור על רועה גרמני בדירה בעיר.

רועה צאן בדירה

כלבלב גרמני רועה הוא שובבמזיק שמכרסם כל דבר: מנעליים ובגדים לרהיטים. לפני שהרועה הגרמני מתחיל לגור בדירה, יש צורך להסיר את כל הדברים "טעים" לה משם, כמו זה כרוך לא רק עם רכוש מפונק, אלא גם בעיות בריאותיות חמורות של חיית המחמד.

הכלל העיקרי לשמירה על הרועה הגרמניהדירה היא ההגדרה של מקום נפרד עבור הגור. כלבלב זקוק למיכל עם כיסוי נשלף שניתן להסיר ולכבס מעת לעת. למד את חיית המחמד שלך לא לטפס אל שקעים, לא לנשוך את החבלים ואת הכבלים, לא לטפס מעל ארונות המטבח.

איך לטפל ברועה גרמני בדירה?

תחזוקה וטיפול של כלב הרועה הגרמני דורשיםהאחריות והגישה הנכונה. צמר הכלב מסרק 1-2 פעמים ביום, כמו לרחוץ את הכלב, ואז לעשות את זה לא יותר משלוש פעמים בשנה - בסתיו, באביב, בקיץ. צפה באוזניים של חיית המחמד שלך ונקה אותם לפחות פעם בחודש עם צמר גפן רטוב. טיפול הרועה הגרמני דורש וניקוי שיניים כל שלושה חודשים עם אבקות שיניים מיוחדות. בחנויות לחיות מחמד יש מבחר גדול של עצמות מלאכותיות וטבעיות עם פלואוריד - מה שאתה צריך עבור השיניים של הכלב שלך.

עיקרון חשוב נוסף בטיפול ברועה גרמני הוא גזירת הטפרים. ציפורניים בריאות לזרוח, לא לקלף ולא להתפורר; עבור תסרוקת להשתמש טופר.

להאכיל את הכלב מגוון רחב של מזונות בריאים: בשר, דגנים, מזון יבש, ירקות ומוצרי חלב.

איך ללכת כראוי רועה גרמני?

אם רועה גרמני גר בדירה איתהיש צורך ללכת הרבה יותר מאשר לחיות במכלאה. ללכת הרועה בפארקים, לשחק, לרכבת, לצפות החיבור של חיית המחמד עם כלבים אחרים, לא מאפשרים תוקפנות, לנסות ללכת את הכלב על רצועה ולוע.