רועה גרמני טיפול גור והוראה

אם אתם מתכננים לקבל גור גרמנירועים, אז אתה צריך להבין כי יחד עם הכלב המיוחל אתה מקבל אחריות נוספת. זה מורכב לא רק תחזוקה ראויה של חבר ארבע רגליים, אלא גם באחריות לחברה.

לדעת את חובות המארח שלך: רישום שנתי של החיה במועדון גידול הכלב או משתלה, פיקוח וטרינרי ורפואי. כמו כן, אתה חייב לחסן בזמן ולוודא כי הכלב עושה "העסק שלו" במקומות המיועדים במיוחד.

באופן טבעי, התוכן והחינוך של הגרמנירועים הם הטובים ביותר שבוצעו בחוץ, ולא בבית. אבל אם אין אפשרות כזו, ואז לספק טריטוריה נפרדת בבית. בשום מקרה המקום הזה לא צריך להיות בחדר האמבטיה, במטבח, ליד מכשירי חימום או בטיוטה. גורים לישון הרבה, אז ודא כי אתה עושה את זה על המזרן או המזרן, אשר אתה נותן לו. אף פעם לא לנעול אותו לבד בחדר, יתר על כן, לא לקשור אותו.

תכונות של טיפול וחינוך של גור הרועים הגרמני

בעת בחירת הכינוי של הגור, לשקול את האות הראשונה שנקראה בחדר הילדים. השם חייב להיות קצר וקולני. אם תנאים אלה מתקיימים, הסיכויים שיש לך כלב צייתן הולכים וגדלים.

קניית בבית כזה ממדי וחזקכלב, אתה לוקח את כל האחריות עליה ועל מה יכול לקרות באמצעות אשמתה. החלת כוח פיזי, מראה תוקפנות על החיה, אתה מראה את החולשה שלך. לפני שאתה מתחיל רועה גרמני, להתכונן לזה. הסר את כל האובייקטים מכה מהאזור נגיש לכלב, להסתיר את הנעליים שלך, להדק את החוטים ככל האפשר, כך שהם לא למשוך תשומת לב. זכור כי אתה צריך לעסוק בבעל חיים למשך שארית חייך, ולא רק כאשר זה כיף להתעסק עם גור קטן. אתה צריך לרצות את כל הפיתוח של חיית המחמד שלך ולעודד אותו בכל דרך אפשרית.

הבעיות של חינוך רועה גרמני כמעטתמיד מתרחשת בשל העובדה כי בעת ובעונה אחת, כאשר הכלב היה עדיין גור, הוא היה מדוללת על ידי הבעלים, הם הרשו לה הרבה. היא רגילה לזה ועכשיו היא לא מבינה למה היא ננזפת.

אתה לא יכול ללבוש גור על הידיים, למעטאחד: עד 4 חודשים הוא הוריד והרים על המדרגות על הידיים, tk. עדיין יש לו שרירים ועצמות שבירים. מאותה סיבה, גור בכל גיל קטן לא יכול לקפוץ.