כלבי שמירה לבתים פרטיים

כלב זקוק לבית פרטי, קודם כל, להגנתו. כלב כזה חייב לעמוד בדרישות אחדות - להיות גדולים וחשודים כלפי זרים, יומניים ומאומנים היטב.

תכונות אלה אינן כולן -לדוגמה, בעלי חיים של ציד ו "לחימה" זנים להגנה לא יתקרב. בחירה מוצלחת יהיה גם כלבים ללא undercoat (מתאגרפים, Dobermans, קין קורסו, וכו '), אשר בחורף ברחוב יהיה קשה. כלבי הצלה (ניופאונדלנד, לברדור, דוברמן) הם גם לא השומרים הטובים ביותר - הם לגמרי ללא זדון כלפי אנשים, אפילו מבחוץ.

אז איזה סוג של גזעי כלבים יתאים כמו כלב שמירה עבור בית פרטי?

כלב השמירה הטוב ביותר עבור בית פרטי - מה זה?

הכלבים ממליצים לבחור אחד מחמשת הגזעים המתוארים להלן כדי להגן על הבית:

  1. אלבאי (כלב רועה אסייתי של מרכז אסיה). בבעלי חיים של גזע זה, אינסטינקט טריטוריאלי הוא פיתח מאוד, ולכן אין צורך ללמד אותו להגן על החצר ואת הבית. עם זאת, Alabai יכול להיות מאוד מעוות, אז אתה צריך לעבוד קשה על הציות של חיית מחמד כזו. בגין אימון הכלב של גזע מרכז אסיה רועה מומחים לכלבים מומלץ מיד, ברגע שהבאת אותה לבית שלך.
  2. כלבי זקיף לבתים פרטיים 1

  3. השומר המוסקבאי. שמו של הגזע הזה מדבר בעד עצמו! "Muscovites" הם שומרי מעולה, כי הם חזקים מאוד, קנטרני כלפי זרים באותו זמן יומרות בטיפול שלהם. כראוי גידול כזה כלב, תקבל לא רק שומר טוב, אלא גם חבר נאמן. מ minuses של גזע יכול להיקרא צורך מסוים לפעילות גופנית: כלב כזה צריך תנועה, שרשרת קצרה היא התווית.
  4. כלבים לזקיף לבתים פרטיים

  5. רוטוויילר. למרות שהם מתייחסים חלק שיער, אלההכלבים מפותחים היטב. בזכות זה, הם מרגישים בנוח בחורף קר למדי. רוטוויילר הוא אפוטרופוס חסר אמון ושומר על השטח, אבל גם הוא יכול להיות עקשני מאוד. איכות זו צריכה להילקח בחשבון בעת ​​אימון גור של גזע זה.
  6. כלבי זקיף לבתים פרטיים 3

  7. כלב רועה גרמני. זוהי אופציה אוניברסלית - גזע זההוא מתאים למדי להגנה, כי הרועים הם יומרות מעולה באימונים. זה ידוע כי הם גם מאוד אינטליגנטי מטבעו, אבל זה לא אומר כי כלבי צאן לא צריך חינוך.
  8. כלבי זקיף לבתים פרטיים 4

  9. השלם את הדירוג של כלבי שמירה עבור בית פרטי Airedale - זנים בינוניים. זה "מלך של טרייר" הוא ערני ורגיש. אמנם כשלעצמה היא לא רעה, אבל מגנה על השטח שלה באופן קבוע. כלב כזה לא רק להיות שומר אמין, אלא גם בן זוג, ספורטאי מעולה, צייד וחבר עבור הילדים שלך.
  10. כלבי זקיף לבתים פרטיים 5