רויאל קנין לגורים

רויאל קאנין עוסקת בייצורתערובות מזון איכותיות לכלבים וחתולים. מחקר מתמיד בתחום התזונה, השימוש בתגליות האחרונות, כמו גם בקרה זהירה וקפדנית בכל שלב של ייצור, מאפשרים לשוק לספק רק הזנות איכותיות שמגיעות להערכה הגבוהה ביותר של מומחים ומגדלים.

הזנת רויאל קאנין לגורים

החברה רויאל קאנין היתה הראשונה שהבינה זאתכלבים בגדלים שונים, גזעים וגילים דורשים חומרים מזינים שונים, ויטמינים ומיקרואלמנטים למזון. אז המוצרים הראשונים, בכיוון לצרכים האישיים של כל כלב, הוכנסו לשוק. בשנת 1980, המזון המלכותי הראשון היה פותח ונמכר עבור גורים של גזעים גדולים. לאחר מכן, קו המספוא המיועד לגורים החל להתרחב כל הזמן.

עכשיו אתה יכול לקנות מזון רויאל קאנין,מחושב על גיל וגודל של הגור שלך, כמו גם על איזה גזע זה שייך. אז, יש מזון Royal Canin עבור גורים של גזעים קטנים, כמו גם בינוניים וגדולים. היזמים של החברה הלך עוד יותר ויצר מגוון שלם של הזנות עבור גורים של גזעים שונים, תוך התחשבות המאפיינים האישיים של צמיחה ופיתוח של גזע מסוים של כלבים. Forages Royal Kanin בעל מבנה מכויל הכולל חלקים מחושב בקפידה של סיבים, שומנים ופחמימות, ולכן, מקבל מספוא של המשרד הזה, אתה מספק את הכלב עם ציון איכותי איכותי.

איך להאכיל כלבלב רויאל קין?

כדי לחשב נכונה את המינון של רויאל קנינהעבור כלבלב אתה צריך לדעת כמה גורמים: מה הכלבים הגור שלך (גזעים גדולים, בינוניים או קטנים) שייך, מה הגיל שלו, וגם את המשקל של הכלב. אחרי זה, אתה יכול בערך להעריך את שיעור משוער של הזנת הכלב. למרבה המזל, יצרני הזנה של גורי הכלב המלכותי הקלו על מגדלי הכלבים: על כל חבילת מזון יש מידע מפורט על המשקל והגזע של כלבים שעבורם מיועדים להאכיל, ובצד השני של החפיסה ניתן לראות את השולחנות המוגמרים בחישוב המינון היומי. זה צריך להיות מחולק 3-4 ארוחות ביום.