גזעי כלבים פינצ'ר

גזע של כלבים Pinscher - קבוצה של גזעים של כלבים מקומיים שמקורם אב קדמון אחד. עכשיו הפופולרי ביותר הם הזנים הבאים של כלבים כאלה.

כלב גמד פינסר

כלבים אלה נקראים לעיתים מיניאטורותהדוברמנים על דמיונם החיצוני לקרוביהם הגדולים. הוא קטן, עד 30 ס"מ לידות, כלב עם גוף חסון למדי ושרירים מפותחים היטב. צבעים קלאסיים של נציגי הגזע - גוונים שונים של חום, חלוד, לפעמים שחור. האוזניים והזנב של הכלבים הם לעתים קרובות מעוגן. גזע בגרמניה, אם כי הכלב נקרא לפעמים ננס הגזע היפני pinscher. גזע זה של כלבי צבים קטנים חווה כיום גל של פופולריות. זאת בשל העובדה כי כלבים אלה יש תכונות הפקוחה טוב, בעוד גודלם מאפשר לך לשמור על אדם דומה בדירה. Pinscher נבדלים במזג מאוזן. הם לעולם לא יהיו תוקפניים ללא סיבה מצדו של האדם. גמדים גמדים מחוברים למאסטרים שלהם, חיבבים וחברותיים.

גזע של כלבים pinscher1

כלב כלבים

זהו מין אחר של גזעי כלביםפינשר הגרמני, אם כי כבר מאמצע המאה העשרים לא נעשה שימוש בשם "דוברמן פינשר". הוא הוחלף בפשטות על ידי הדוברמן. זן זה קיבל את שמו לכבוד שם היוצר. לבטח לא ידוע אילו כלבים הפכו לאבות של הגזע, שכן המגדל לא שמר על כל הרשומות על זה. Dobermans - כלבים בינוניים או גדולים עם שיער חלק צמוד היטב לגוף ואת פרצופו מאורך בצורת טריז. הגוף של נציגי גזע זה מפותח היטב שרירי, הרגליים חזקות וארוכות, ישר. הצבע הוא בדרך כלל חום כהה ושחור עם סימני שיזוף. משמש כלב שמירה כלב. בגרמניה, הגזע נחשב אוניברסלי. כלבים כאלה יש מזג זעם בינוני מתון רגישות.

גזע של כלבים pinscher2