מזון יבש לגורים של גזעים גדולים

אין ספק כי עבור בריאותהיא זקוקה דיאטה מזינה ומאוזנת מאוד. במיוחד זה נוגע גורים, אחרי הכל הם עבור השנה הראשונה של עלייה במשקל במשקל עד 60 פעמים. לכן, חשוב כל כך לבחור את הזכות מזון יבש עבור גורים של גזעים גדולים.

דירוג מזון יבש לגורים מגזעים גדולים

כל מארח מחליט על עצמו איזה סוגהוא יאכיל את הגור שלו: רטוב, יבש או טבעי, מבושל באופן עצמאי. הוא יכול גם לשלב את כל הזנים האלה. כדאי לדעת כי קיים דירוג מסוים של הזנה, בהתאם לערך התזונתי שלהם.

להרכב הדל ביותר ולמספר רב של טעמים ותוספים ממקור מלאכותי יש מספוא מעמד הכלכלה. הם נמכרים לעתים קרובות בחנויות רגילות, עםזה לעתים רחוקות אפשר למצוא קו מיוחד לכלבים עם רמות שונות של פעילות או בגילאים שונים. דוגמאות של הזנות כגון: Chappi, ברון, Purina Dog Chow.

הרכב עשיר ומזין הוא בעל מזון יבש לכלבים גדולים פרמיה. ביניהם, אתה כבר יכול למצוא שתוכננו במיוחד עבור גורים צומח במהירות גורים פעילים: אילן, כלב שמח, Zoogurman.

לבסוף, בין האוכל היבש הטוב ביותר עבור כלבים של גזעים גדולים הם מינים מן המגזר סופר פרמיה. הם מאוד מיוחדים, וכן שוניםסרגלים ניתן למצוא במיוחד עבור גורים מתערבב. לדוגמה: תוכנית Pro Feed עבור גורים של גזעים גדולים עוף עם אורז, גורים להאכיל היל "s טבע" s הטוב ביותר עבור גזעים גדולים מ 1 עד 12 חודשים עם עוף, הבחירה הראשונה עבור גורים של גזעים גדולים.

מבחר מזון יבש

מזון יבש עבור גורים של גזעים גדולים 1

בעת בחירת מזון יבש עבור הכלב שלך, אתה צריךלוקחים בחשבון את רמת הפעילות המוטורית שלה, את גודלה ואת גודלה. אל תשכח כי בגילאים שונים הכלב צריך כמות שונה של חומרים מזינים. להאכיל את הכלב, ובעיקר את הגור, צריך להיות dosed וכן כמתואר על אריזת המזון. אנחנו לא צריכים לשכוח כי מספוא הכלכלה בכיתה על מלוא הכלב נדרש הרבה יותר מאשר מזון סופר פרימיום. זאת בשל כמות החומרים המזינים של כדורי כל להאכיל. בשום מקרה לא צריך overfeed את הגור, עדיף לפתח משטר האכלה עם זמן מסוים עבור מזון. הכלב צריך תמיד להיות זמין באופן חופשי יש מי שתייה נקיים, כך שהוא יכול להרוות צמא.