להתרבות kurtshaar

גזע kurtshaar - כלבי ציד מעולים. זן זה פותח בגרמניה ונחשב לאחד מכלבי הציד הפופולריים ביותר באירופה.

זן ההיסטוריה Kurzhaar

Kurzhaar גרמנית Shorthair נקרא גםפוינטר. זה התרחש על פוינטר גרמני הזקן, אשר הובאו לגרמניה בסוף המאה XVIII. הגזע הוא פלט כצייד, מסוגל לעבוד בכל סוג של ציפור משחק לקחת את הטרף מתחת האקדח. עכשיו זן Kurzhaar הוא עדיין בשלב של שיפור והסרה של נציגי הפניה.


גזע מאפייני kurtshaar

תקן הגזע Kurzhaar אומר כי הכלב הזהזה מתייחס כלב וקצר פוינטר גרמני. זה נחשב מרכזי, כמה חברים להשיג צמיחה במפרקת יותר מ -60 סנטימטרים. הכלב הוא חוקה רזה, יבש שונה. מאוד מהר, זה עובד גם ציד. צבעים עשויים להשתנות, אך סימן ההיכר של הזן נחשב לאתר. הם יכולים להיות כמו גדולים וברורים, ואת קטנים, מוצלים. בטיחות כלב בזמן ציד בדרך כלל הם קצוצים חלק הזנב. Kurzhaar לחיות 12-16 שנים. בריאות הנפש שלהם הן יציבות מספיק, אבל זה זן הוא מפחד הכפור קשה. Kurzhaar קל יצטנן. לכן, כלב הציד עדיף להניח שמיכה מיוחדת, ובתים מכילים בפנים או בכלוב חמים.

תווי kurtshaar רוק מספיק פעילים. הכלב רץ היטב, הוא אוהב לשחק עם הבעלים. כאשר איכויות הציד המפוארות נדירות kurzhaar להראות תוקפנות כלפי אנשים, הם בדרך כלל ידידותיים וסקרנים, אבל אם זה לא חל על ביטחון מארח. Kurtshaar קדיש מאוד לבעליהם, וממנו שיג מגן גדול מאבטח. בעוד חיים בבית יכול להיות סקרנות מוגזמת, מנסה לטפס לתוך כל פינות החדר. עם ביתי לתקשר ברוגע, מנסה למשוך תשומת לב, זה לצד הבעלים.