מזון יבש לגורים

כדי לקבל היכרות עם מזון יבש שונים עבורגורים צריך אז להקל על בעל הכלב כדי לקבוע איזה מזון מתאים יותר את האיכות ואת המחיר טען. יש חלוקה מותנית של הזנות לשיעורים, יש רק שלושה: כלכלה, פרמיה superpremium.

סוגי הזנה עבור גורים

מזון יבש עבור גורים בכיתה סופרפרימיום יש סטנדרטים מחמירים מאוד, תוכןבשר באיכות גבוהה בהם ניתנת לפחות 40%. ביקורות נהדרות של בעלי הכלבים הפכו מזון לכלבים יבשים מפורסמים לצרפתית "רויאל קאנין". מזון זה נעשה, לא רק התמקדות בעידן של החיה, אלא גם לוקח בחשבון את המאפיינים של גזע של הגור. גם על מספוא באיכות גבוהה של המעמד הזה הוא האוכל של המותג "Purina Pro תוכנית".

מזון יבש עבור גורים "תוכנית Pro" כוללתכולה גבוהה של microelements וויטמינים, התומכים בתפקוד תקין של מערכת העיכול ולספק עור בריא. זה מורכב חומצות שומן אומגה -3 ו אומגה 6, כמו גם ויטמין E. הבסיס של הזנה זו היא עוף ואורז, ללא ספק פלוס - חוסר חומרים משמרים וצבעים.

זהו מזון מלא המספק בריאעיכול ותמיכה את האיזון של microflora במעי, כמו גם מתן דרישה אנרגיה גבוהה עבור חיית מחמד קטנה. הם משתמשים בחומרים שימושיים להתפתחות נכונה ובריאה של העצמות והמפרקים, הם מגרים את חילוף החומרים, וזה תנאי מוקדם לשמירה על המשקל האידיאלי של הגור.

מזון יבש לגורים דרגת פרימיום גם עשוי מחומרי גלם איכותיים, בהם, ככלל, אינם משתמשים בתוצרי לוואי. הם בעלי תכונות המקדמות digestibility מהיר על ידי בעלי חיים, אשר בתורו מוביל צריכת היומיום הנמוך שלהם. אלה הזנות של המותגים המפורסמים "Eucanuba", "Belkando", "הילס" חוסכים על שברירי, שברירי הקיבה של תינוקות.

זה בקלות מזון לעיכול, במסגרתה,התפקיד החשוב שמילאו חומצות שומן רב בלתי רווי, הכרחי המפרקים. הנוכחות של ויטמינים, מינרלים, חלבונים, שמנים צמחיים וחומרים אחרים שתורמים לטובת צמר מחמד עור קטן.

מזון יבש לגורים "ברית", חל גם עלבני המעמד הגבוה, מומלץ לשימוש כמו פתיחה לאחר גמילת מחלב אמו ניתן להשתמש עם בשבוע הראשון של חי הכלבלב. זה מורכב של עופות שונים, כבש, סלמון שמן, אורז, תפוחי אדמה מעובדים. מזון הכלבים יבש זהו היפואלרגני, יש השפעה חיובית על התפתחות סחוס, תינוק עצמות ושיניים.

בֵּית אַחֲרָה במחלקת תיירים הם נחותים ביותר באיכות שלהםייצור של תוצרי לוואי המשמשים. כדי לייבש מזון גורים שייכים למעמד הזה כגון "אילן", "chappy". הם לפחות שימושיים, אבל גם זולים יותר.

האכלת גור

כדי לדעת איך לתת מזון יבש הגור, זה הכרחי כדי להתייעץ עם וטרינר, כמו גם לחקור את המותגים השונים של הזנה על השוק.

מזון יבש עבור schenkov1

כאשר מאכילים גורי מזון יבש הוא לא רצויהשימוש להאכיל בצורה של מזון טבעי, זה יוביל להתפתחות דלקת הקיבה בבעל חיים. Feed מזון יבש חיית המחמד שלך, רצוי 3 שבועות, הראשון לערבב אותו עם חלב, החל מגיל ששה שבועות, להוציא חלב. </ P>

חשוב לקיים את הנורמה של מזון יבשגורים, זה תלוי במשקל, גודל, גזע והחיים של כלבלב סגנון חיים. יצרנים שונים ממליצים כללים שונים עבור ההאכלה של גורים, זה תלוי בהרכב החומרים הנכנסים, נתונים אלה בדרך כלל מסומן על האריזה.

Feed גור מזון יבש מיוחד צריך להיות 50% יותר בהשוואה לכלב בוגר.