תיקון עבור גורים

סדרה של מספוא Proplan הוא פותח על ידי וטרינרים ותזונאים באמצעות מרכיבים באיכות גבוהה במיוחד, עם תוכן גבוה של יסודות קורט וויטמינים. המבנה של מזון Proplan עבור גורים כולל את כל החומרים הדרושים לפיתוח מלא ובריא של חיית המחמד, הזנה זו אינה מספקת שימוש נוסף של הפריה.

להאריך עבור גורים של גזעים שונים

האכלה של גורים של גזעים קטנים הואקלוריות גבוהה, כמו גור קטן צריך לענות על הצרכים האנרגיה שלו על חשבון הקלוריות שהתקבלו, ולא על חשבון הגשה המשרתים. הזנה זו מכילה כמות גדולה של חלבון איכותי, לא רק בעלי חיים, אלא גם מקור הצמח.

זה חסר חומרי מילוי ballast, אשר נותנים נפח וליצור עומס נוסף עבור גורים של גזעים קטנים על הכבד.

Proplan עבור גורים של גזעים בינוניים מכיליחס מאוזן של חלבון, שומן ופחמימות, מה שמאפשר לשמור על הנורמה של מאזן האנרגיה בגור. בהרכב של הזנה זו, נוכחות של זרחן, סידן, ויטמין D, חומצות אמינו הוא חובה.

להאכיל את הרכב Proplan עבור גורים גזע גדולזה דומה מאוד להרכב של גורים של גזעים בינוניים. ההבדל הוא התוכן הגדול יותר של חומרים התורמים לחיזוק מערכת השרירים והשלד, בגלל העומס הרב עליו.

מינון של מאכל מזון עבור גורים מחושבהמבוססת על זן החיה, משקלה ומספר התזונה היומית. יש, כביכול, את שיעור הצריכה מחושב, אשר ניתן לחשב לפי נוסחה מסוימת או טבלה. זה יהיה המינון הנדרש בעת האכלה הגור. עדיף לחשב את הנורמה על ידי פנייה למומחה מוסמך במרפאה וטרינרית, תוך התחשבות בכל הפרמטרים של חיית המחמד.