הילס כלבלב

חברה אמריקאית ידועה ברחבי העולםהילס כבר בייצור מזון לבעלי חיים במשך יותר מחמישים שנה. ובכל תקופה זו, מספוא פופולרי גם עם אוהבי כלבים ועם אנשי מקצוע. מותג זה מיוצג על ידי הזנות עבור כלבים מבוגרים, בעלי חיים קשישים וגורים.

מזון יבש הילס עבור גורים

עבור גורים של גזעים קטנים, החברה הילסמציע מזון עם בשר עוף תוכנית המדע גור קטן & זעיר. עבור גורי הביניים גורי, החברה מציעה דיאטה יבשה תוכנית המדע כלבלב בריא פיתוח כבש בינוני עם אורז בשר טלה. זה נחשב לאחד הזנים hypoallergenic הטוב ביותר עבור גורים בטווח הילס להאכיל. גור בריא פיתוח גדול עם בשר עוף. כל אלה מזון מזון מאוזן ברמה גבוהה ניתן להשתמש כדי להאכיל את הגורים מרגע הכלב אמא מפסיק להאכיל את התינוק עד גיל שנה.

הזנות אלה כוללות אומגה -3 שומןחומצות המקדמות את הפיתוח הנכון של הגור. ויטמינים E ו C לעזור לחזק חסינות, כבש באיכות גבוהה או בשר עוף כמו כל פורניר פורני. כאשר האכלה גורים עם מזון יבש, הם צריכים להיות מסופקים עם גישה מתמדת ללא תשלום למים מתוקים.

שימורי גורים לגורים

מזון רטוב או מזון משומר לגורים, לעומת זאתמ מזון יבש, יש תכולת לחות מוגברת ולכן נספגים טוב יותר על ידי בעלי חיים. לדוגמה, הילס מייצרת שימורי כלבלב כלבלב עם עוף. עבור גורים עם בעיות עיכול, אתה יכול לקנות hypoallergenic PD כלבים אני / D מן הילס. ההרכב של מזון משומר כזה מספק את הגור עם קומפלקס מלא של חומרים שימושיים לגוף גדל. מזון משומר כזה יכול לשמש גם להאכלת סיעוד וכלבים בהריון.