איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

כלב בבית פרטי וכלב בדירה - שתייםבחירות שונות בתכלית. אם לדירה אנחנו מנסים למצוא משהו עדין ורגוע, כמעט כלב תוצרת בית, ולאחר מכן בבית פרטי תכונות שונות לחלוטין נדרשים.

איזה כלב הוא הטוב ביותר עבור בית פרטי?

אז, קודם כל, תן לנו לגעת בשאלה של איזה כלב להביא בבית פרטי זה לא הרעיון הטוב ביותר:

 • כל גזעי הציד הם אדישים מטבעם ובאותה עת ידידותית, ולכן הם אינם מתאימים להגנה, ובית המשפט עם הציפור הם יכולים להפוך לאיום;
 • גזעי לחימה הם גם לא הפתרון הטוב ביותר,כי לעתים קרובות הם הופכים לאיום על כל היצורים החיים, למעט האדם עצמו (כאשר האימון להגנה חשוב למצוא מומחה טוב באמת כדי לא לשבור את הנפש של הכלב);
 • מצילים לכלבים, על כל מראה מפחיד שלהם, הם טוב מזג.

עכשיו נתברר איזה כלב הוא הטוב ביותר להגנה על בית פרטי, מרשימת הגזעים שנותרה.

 1. צפוי למדי מלכתחילה בין הרשימה, אשר הכלב הוא הטוב ביותר להילקח לבית פרטי, התברר רועה גרמנית. יומרות יחסית בתוכן, הגזע הוא חשוד ולכן השגת אמון שלה זר הוא מאוד קשה.
 2. איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

 3. עם החיפוש אחר תשובה, איזה גזע של כלבים לבחור עבור בית פרטי, לא פחות תכופים כלבי רועים אסיאתיים במרכז אסיה ובקווקז. אופייני לגזע זה הוא אינסטינקט טריטוריאלי מובהק, כמו גם תחושה של מאסטר.
 4. איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

 5. הם לא יומרניים בטיפול שלהם, חזק מאוד, במידה הנכונה, קנטרני כלפי זרים מוסקבה. אבל הם יכולים להישמר רק בלי להשתמש בשרשרת.
 6. איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

 7. אם אתה מוכן לתת את הכלב לתוך הבית, אז אפשרות ראויה לך יהיה רוטוויילר. את המעיל הקצר הוא פיצוי לחלוטין על ידי undercoat עבה. נקודה חשובה בחינוך היא לתת לכלב להבין שהוא לא המנהיג במשפחה, אחרת לא ניתן להימנע מבעיות.
 8. איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

 9. החלטה הגון של השאלה, אשר הכלב טוב יותר להגנה על בית פרטי, יהיה ו טרייר שחור. עם תכונות המגן שלו, הוא נשאר כלב משפחה, איתו זה לא מפחיד לעזוב ילדים.
 10. איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

 11. ניתן להגן על שטח קטן "שנאוצר". עם אומץ לבו הצנוע, הוא אינו מחזיק מעמד. הכלב צריך מאמץ פיזי כל הזמן, אבל ההגנה על הטריטוריה שלו הוא הכיבוש האהוב עליו.
 12. איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

 13. תשובה אמיתית מאוד, אשר גזע של כלבים לבחור עבור בית פרטי, עשוי להיות cannes קורסו. אבל יש להכניס את הכלב הזה לביתחם, כי אין לו מספיק undercoat חם. אבל לאדם חזק ורצון כלב כזה יהפוך לחבר ראוי. עם זאת, הוא שומר על הטריטוריה שלו תחת שליטה מוחלטת.
 14. איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

 15. ההחלטה הנכונה, אשר הכלב עדיף לקחת לבית פרטי, יהיה גזע בולמסטיף. האינסטינקטים של הכלב ברמה הגבוהה ביותר, הוא תמיד מבחין את עצמו ממישהו אחר, והוא טוען במלואו את התפקיד של כלב משפחתי. זן חזק מאוד ומרגש.
 16. איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

 17. Amstafa יש אינסטינקט מובהק להגן על משפחתם ורכושם. בנוסף, הם תמיד מנסים לרצות את אדונם.
 18. איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי

 19. עבור מי צריך לעזוב את הבית לעתים קרובות, רועה בולגרי. יש לה אופי שמכתיב לה להגן על הנכס בהיעדר בעל הבית, בעוד שבנוכחותו הכלב תמיד ידידותי.

איזה כלב הוא הטוב ביותר שיש לקחת לבית פרטי