איזה כלב לבחור להגן על בית פרטי

כדי שהכלב יקפיד על קפדנות וקנאותהגן על הבית הפרטי מפני אורחים לא קרואים, יש צורך לבחור אותו כראוי ולהעלות אותו. אנשים רבים חושבים שזה מספיק כדי לקנות כלב גזע גדול הנושא של אבטחת הבית תיפתר, אבל דעה זו אינה נכונה.

כמה גזעים גדולים של כלבים אינם מתאימיםהגנה על בית פרטי בשל אופיו הידידותי, נטול כל תוקפנות. אז, למשל, עבור תפקיד של השומר ציד הביטחון, או אלה אשר מסיקים להצלת האדם לא יתקרב.

לפני שתחליט איזה כלב לקבלהגנה על בית פרטי, אתה צריך לקרוא בעיון את התכונות השונות של הטבע של החיה, כדי לברר מה נגזר במקור מזן זה או אחר.

איזה כלב טוב יותר להגנה על בית פרטי?

יש כמה גזעים של כלבים שיכולים להיותכדי לקרוא את הטוב ביותר להגנה על בית פרטי. צינולוגים מנוסים אומרים כי זה נהדר לשמירה על רועה, קל ללמוד, חכם, צייתן, יש אופי מודגש, אמון של זרים.

איזה כלב לבחור להגנה על בית פרטי 1

The Rottweiler ו דוברמן הם תכונות טובות של השומר, הן גזעים הם הביאו לחלוטין, תוקפנות מוצג רק במקרה של סכנה ממשית לבעלים.

מה כלב לבחור עבור הגנה על בית פרטי 2

מה כלב לבחור להגן על בית פרטי 3

מתאים באופן מושלם להגנה על בית פרטי -rizenschnauzer, alabai, מאופיין אומץ מדהים, נאמנות, הם יהפכו שומרים אדירים, אשר שום דבר לא יעצור במקרה של איום על הבעלים.

איזה כלב לבחור להגנה על בית פרטי 4

איזה כלב לבחור להגנה על בית פרטי 5

שומרים גדולים יהיו גזעים כאלהBullmastiff, כלב ארגנטינאי, Boerboel דרום אפריקאי, קין קורסו חזקים, כלבים ניידים, אכזרי מספיק, ללא פחד לחלוטין, שמירה טובה על השטחים שלהם.

מה כלב לבחור להגן על בית פרטי 6

מה כלב לבחור להגן על בית פרטי 7

מה כלב לבחור להגן על בית פרטי 8

מה כלב לבחור להגן על בית פרטי 9

זה מאוד פופולרי פופולרי להגנה וכלב שמירה מוסקבה, זן מכובד בחוזק, בחשש ובמסירות, הוא יהפוך לשומר אידיאלי, אפילו לשטחים גדולים, לאחר שהתמודד עם הגנה, הן בקיץ והן במהלך העונה הקרה.

מה לבחור כדי להגן על בית פרטי 10