הכלב הגבוה ביותר

כלב גבוה גדול תמיד מושך את העין,מה שגרם לעונג, ובו בזמן פחד. עם זאת, למרות גודל עצום שלהם לפעמים, אלה כלבים ענקיים לעיתים קרובות טוב מזג, חיבה שובבה. האם אתה יודע מהו גזע הכלבים הגבוה ביותר בעולם?

הכלבים הגדולים בעולם

 1. רוסי שחור טרייר - זה כלב של זן רשמי, הצמיחה של בעל חיים יכול להגיע 74 ס"מ על קצות. הוא צריך תקשורת מתמדת עם אדוניו וטיולים פעילים תכופים.
 2. הכלב הגבוה ביותר -1

 3. זכר מוסקווה כלב שמירה חייב להיות גידול (בהתאם לסטנדרטים גזע) על 78 ס"מ.כלב גדול זה הוא מאוזן, עצמאי ומגע. היא חסרת פחד ויש לה איכויות מצוינות ושמירה.
 4. הכלב הגבוה ביותר

 5. כלב ענק ניופאונדלנד או לצולל יש כוח גדול. היא אינטליגנטית מאוד ומלאת חיבה רבה, יודעת איך לקבל החלטות עצמאיות.
 6. הכלב הגבוה -3

 7. גובה מסטיף טיבטי מגיע 81 ס"מ.זה חיה ממושמעת, מרוסנת ורגועה. בנוסף, הכלב הזה נקי באופן מפתיע. היא יודעת איך להגן על הבית בצורה מושלמת, וגם להיות חבר מצוין לכל בני הבית.
 8. הכלב הגבוה ביותר הוא 4

 9. אייל צבאים או סירה סקוטי רגוע וידידותי. צמר כחול אפור מגן באופן מושלם על החיה מפני הכפור והרוחות.
 10. הכלב הגבוה ביותר

 11. מסוחרר רוסי גרייהאונד היה bred עבור ציד זאבים. הצמיחה של זכר יכול להגיע 82 ס"מ, אבל המשקל שלה אינו עולה על 50 ק"ג, אשר נובע המבנה של כלב זה.
 12. הכלב הגבוה ביותר הוא 6

 13. אלבאי עצמאית, אינטליגנטית ורצון. הנציג הגדול ביותר של גזע זה, המכונה "בולדוזר", חי ברוסיה. אם הכלב עולה לרגליים האחוריות, אז הראש שלו יהיה כמעט שני מטרים.
 14. הכלב הגבוה ביותר הוא 7

 15. גובה מסטיף ספרדי יכול להגיע 88 ס"מ על קצות. הוא אציל, אינטליגנטי ורגוע. יכול להיות בן זוג מצוין עבור כל בן משפחה.
 16. הכלב הגבוה ביותר הוא 8

 17. כלבים של גזע עתיק אנגלית מסטיף יכול להיות גידול של עד 91 ס"מ.בעל הרשומה של גזע זה הוא מסטיף בשם Aikama Zorba. יש לה גובה של 94 ס"מ, שוקל יותר מ 155 ק"ג. כלבים אלה נבדלים באומץ, בשלווה, בשלום.
 18. הכלב הגבוה ביותר הוא 9

 19. הכלב הגבוה והגדול ביותר בעולם נחשב הדיין הגדול הגרמני. בעל החיים יש מאוזן יפהבנוסף. נציג מבריק של הסלע הגבוה הזה הוא הכלב שנקרא זאוס. גובהו הוא 111.8 ס"מ, הוא שוקל יותר מ 70 ק"ג. זהו אציל, חזק ובאותה עת כלב מאוד אלגנטי.
 20. הכלב הגבוה ביותר -10