הכלבים הגדולים בעולם

כלב גדול רגוע ובטוח ביכולותיו. היא לא נובחת לנשפים. ענק כזה יהיה שומר מעולה של הבית שלך. זהו מגן אמין, ידיד נאמן וחביב של כל המשפחה. בואו נסתכל על 10 הגזעים הגדולים ביותר של כלבים ולקבוע איזה מהם הוא הגדול ביותר.

הגזע הגדול ביותר של כלבים בעולם

 1. לאונברג האם כלב גדול במשקל עד 75 ק"ג וגדל80 ס"מ היא שומרת מעולה ושומר. בעל אופי נעים, Leonberg הוא אידיאלי עבור שמירה על המשפחה. הוא יתאים במהירות לשגרת המשפחה שלך. הכלב מאוזן ונטול תוקפנות.
 2. הכלבים הגדולים בעולם -1

 3. קנגל או רועה אנטולי יש עלייה במשקל של עד 81 ס"מ,ומשקל - עד 65 ק"ג. זהו כלב שמירה של כלבים, ולכן עדיף לחיות מחוץ לעיר, שם יש הרבה מקום פנוי ואוויר צח. קנגל מוקדש לאדונו, צייתן, אינטליגנטי וצריך פעילות מתמדת.
 4. הכלבים הגדולים בעולם -2

 5. אירית וולפהאונד מומחים רואים את כלב הציד הגדול ביותר. חיה רגועה זו מסתדרת היטב עם ילדים והיא מאומנת ומאומנת היטב.
 6. הכלבים הגדולים בעולם -3

 7. כלב ההר הפיירני יש משקל של עד 54 ק"ג, וצמיחתה יכולה להגיע 82 ס"מ.זה שומר מעולה שומר. בעשותו כן, זה כלב מאוד עדין, אינטליגנטי וטוב לב.
 8. הכלבים הגדולים בעולם -4

 9. אחד הגזעים העתיקים ביותר של כלבים - מסטיף טיבטי. חיה יכולה להיות חברה טובה לכלמשפחה ושומר מעולה. הכלב הזה יכול בקלות לשאת עומסים כבדים למרחקים ארוכים. לאחר הופעה יוצאת דופן עבור הכלב, מסטיף שונה ניקיון כמו חתול.
 10. הכלבים הגדולים בעולם -5

 11. דיין הגדול נחשב הכלב הגבוה ביותר בעולם. המשקל של כמה נציגים יכול להיות עד 91 ק"ג. חזקים וחזקים, כלבים אלה הם בעלי חיים אדיבים, צייתנים, מלאי חיבה ומסורים.
 12. הכלבים הגדולים בעולם -6

 13. כלב ענק pyrenean מסטיף חכם במיוחד ואמין. לכן, הוא משמש לעתים קרובות כשומר או שומר ראש. לפעמים כלבים להראות קצת עצלנות, אבל עד שהגיע הזמן לעבוד.
 14. הכלבים הגדולים בעולם -7

 15. רועה של רועים ספרדית מסטיף יש עלייה של עד 88 ס"מ, ומשקלו יכול להגיע עד 100 ק"ג. גזע עתיק זה עבד באופן יוצא מן הכלל, אם כי לעתים רחוקות היו אצילים כאלה בידי כלבים כאלה.
 16. הכלבים הגדולים בעולם -8

 17. כלב גדול סנט ברנרד חייב להיות משקל (על פי תקן) יותר מ 80ק"ג, וגובה - עד 80 ס"מ בתחילה, בעלי חיים אלה היו מוכנים לתפקיד של המצילים. עם זאת, בהדרגה רגוע, כלבים ידידותיים רגישים הפך חיות מחמד בלעדי.
 18. הכלבים הגדולים בעולם - 9

 19. זן הכלבים הגדול ביותר בעולם הוא אנגלית מסטיף. הצמיחה של כלב כזה יכול להגיע 91 ס"מ, ומשקלו - 113 ק"ג. כיום, מסטיף זה מתמודד היטב עם תפקיד השומר, ועם תפקידו של בן לוויה.
 20. הכלבים הגדולים בעולם -10