הכלב הגדול ביותר בעולם

החברים הכי טובים של גבר הם גדולים מאודהגדלים, לפעמים גבוה וכבד יותר מאשר אנשים עם משקל וגובה ממוצע. נציגים של כמה גזעים לקח מקום ראוי בספר השיאים של גינס.

גזע של הכלבים הגדולים בעולם

השומר המוסקבאי. לגזע יש המון אוהדים, תודהשלווה ומראה, המשלבת אומץ וחסד. אינטליגנטי בלב, הכלב מאומן היטב ומתבטא בשומר טוב. הוא קשור למשפחה שבה הוא חי.

הכלב הגדול בעולם 1

ליאונברגר. שומרת על המוניטין של כלב משפחה אידיאלי,אשר יכול להיות מהימן על ידי ילדים. המראה התוקפני שלו אינו תואם את רכות האופי והחסד. צריך תשומת לב גם מרגיש את מצב הרוח של הבעלים.

הכלב הגדול בעולם 2

אלבאי. עם סוג של איטית, חיות מחמד יש מהרתגובה טבע מטען. הצורך בשליטה מתבטא בתוקפנות לכלבים אחרים. גזע דורש הכשרה, כך Alabai מקבל את ההנהגה של האדון שלו.

הכלב הגדול בעולם 3

בורבול. ידוע כמו כלבי שירות גדולים, הרדי וחזק. יש להם אינסטינקט של שומר וכלב שמירה, הם חושדים בזרים.

הכלב הכי גדול בעולם 4

כלב רועה קווקזי. גזע ידוע של כלבים שיש לו כוח וסיבולת מדהימים. חיות מחמד ביתיות הם מאוד אמון של זרים.

הכלב הכי גדול בעולם 5

קוואץ. אם אתה נוהג כלב, אתה אף פעם לאיהיו בעיות עם זה. שלג לבן, חמוד חיית המחמד מרגיש ומבין את הבעלים, מראה תצפית. זה הופך להיות תוקפני רק אם מישהו מהבית נמצא בסכנה.

הכלב הגדול בעולם 6

הדיין הגדול הגרמני. אפילו לא מנוסה יהיה להתמודד עם גזע זה של הכלבמגדלי כלבים. זה מרשים עם גודלו, כי הם הנשק העיקרי שלהם. מתאים לאנשים אנרגטיים שיכולים לתת לה מספיק תשומת לב. לפעמים אתה יכול להיות עקשן, אז אתה צריך גישה מיוחדת. את החסרונות, רבים פתק slobbery. הכלב הגדול ביותר בעולם, הודות לצמיחתו - הוא זאוס המפורסם (112 ס"מ).

הכלב הגדול בעולם 7

ניופאונדלנד. יש נטייה מצוינת לשחות, כך משמש מציל. הוא האמין כי זהו אחד הסלעים החזקים ביותר בעולם. אתה לא צריך לחכות לנביחה כדי להיבהל ענק ענק. למעשה, יש לו נשמה רגישה ונדיבה. בעל התקליט במשקל משקלו 120 ק"ג.

הכלב הגדול בעולם 8

אנגלית מסטיף. כוחו ואומץ לבו של כלב אינם מתערביםאליה, כמו אריסטוקרט. טוב מסתדר עם הילדים, אם כי לילדים מסטיף הוא כבד מדי. אתה צריך להיות עדין סבלני בהתמודדות איתו. הסוציאליזציה משעממת את הנטייה לבידוד, שאליה הוא נוטה. הכלב הגדול ביותר בעולם של גזע Mastiff היה 94 ס"מ גבוה שקל 155.5 ק"ג.

הכלב הגדול בעולם 9

סנט ברנרד. חיות מחמד יש דמות חזקה ובולטת. במקור bred כמו הצלה, כך שניתן יהיה מהימן עם ילדים. נחשב הכלבים הקשים ביותר. קשוח מאוד, אהבה רבה מגניב מ במזג אוויר חם או חמים.

הכלב הגדול ביותר בעולם 10