מה להאכיל את הספינקס

בתנאים טבעיים, חתולים אוכלים עכברים, ציפורים,עשבי תיבול ושורשים. בדירה, אתה עצמך צריך לדאוג הירכתיים עבור החבר שלך. בעת ביצוע התפריט, עליך לכלול 2 פעמים יותר חלבון מזון מאשר מזון עשיר בפחמימות. ועוד ניואנס אחד. חתולים ערומים צריכים יותר קלוריות מאשר קרובי צמר שלהם, כי הם צריכים להתחמם מבפנים.

איך אפשר להאכיל את הספינקסים?

בואו נדבר על איך הכי טוב להאכיל את הספינקס. אם אתה הולך לקנות מזון יבש, לתת עדיפות ליצרנים שהוכיחו את עצמם, ולא מקבלים שולל על ידי מותגים raspiarennye - Kitiket, whiskas ואחרים. הם רק מרעילים לאט את גוף החיה.

לעתים קרובות אתה צריך לקנות מזון מרפא. קצת עזרה עם urolithiasis, אחרים מתאימים להסרת שיער מהגוף (אם כי אין מה לחשוש sphinxes), ואחרים עבור castrati. המזון האחרון הוא חובה, מעין מניעה של סיבוכים של מערכת גניטורינארית.

שימו לב גם לעידן של החתול, הטעם שלו, משקל, וכמובן, אורח חיים. אל תשכח את המים. מזון יבש "משקאות" הן עבור עצמו והן עבור החתול.

באשר אוכל משומר, זה טופס נוח מאודלהאכיל. זה טוב במיוחד כדי לקנות מנות מנות. היתרון העיקרי של סוג זה של מזון הוא היעדר הצורך לבחור בין היצרנים. מאז כל המותגים עשויים מחומרי גלם אותו האיכות שלהם היא כמעט זהה.

איך להאכיל חתול בוגר ספינקס?

בחר את מספר הארוחות בעצמך. זה יהיה נוח יותר, כמובן, אם אתה רגיל את הספינקס לזמן מסוים. יתר על כן, אם אתה עובד, זה יהיה רק ​​לטובתך.

אם יש לך יום קדחתני, כדאי לעזובלהאכיל את החתול במשך כל היום, ושם היא תדע כמה ומתי יש. רק אתה צריך לוודא שאין overeating, ואת האוכל הוא לא מפונק.

מאשר להאכיל את הגור של הספינקס

</ P>

הנורמה חלבון יומי של ספינקס הוא 200-250 גרם. זהו דגים, בשר, גבינת קוטג ', שמרי מזון. 100 גרם של פחמימות וסוגים אחרים של מזון. ו בהכרח 5-10 גרם של כל שמן צמחי. בחורף, הספינקס אוכל יותר, כי הוא צריך להתחמם.

מה להאכיל את הגור של הספינקס?

תינוק כבר 4 שבועות יש ללמד מזון אחר. לדוגמה, כדי בשר מבושל, קצת מאוחר יותר אתה יכול גלם. חזיר אסור בכלל. ב 1.5 חודשים, להתחיל לתת גבינת קוטג ', חלמון חלמון ביצה. עד 3 חודשים, להאכיל את הגור של הספינקס 6 פעמים ביום, על ידי 4 חודשים, להתחיל לתת דג מבושל מעט ללא עצמות.