ארון בגדים בסגנון פרובנס

אם אתה עייף של ההמולה העירפנים עירוניות, הגיע הזמן לשנות את המצב. סגנון כפר שקט יכול לשנות באופן דרמטי עמדות כלפי החיים והחיים עצמם. זה רק הכרחי כדי להדביק מחדש את הטפט ולשים את הריהוט הנכון, כמו הרומנטיקה של המחוז הצרפתי יהיה לבלוע אותך.

מהו ארון הבגדים של פרובנס?

קודם כל, הוא קל, עדין מאוד אוורירי, כל גילופים ו תלתלים, מוטיבים צמחיים וקישוטים מסובכים. חייב להיות ארון בסגנון פרובנס צריך להיות עשוי עץ.

זה מותר ואפילו עודדו להשתמש scuffs והזדקנות מלאכותית. זה גם מתאים לצייר את החזיתות, מהדהד את הציורים על הטפט על שאר הרהיטים בחדר.

הנפוץ ביותר בסגנון פרובנס הם צבעים כגון גוונים כמו רך, שמנת, חולית, לבן, שמנת. במספר מקרים, שימור תבנית העץ מותר.

כמובן, הארונות אינם אופייניים לסגנוןפרובנס. זה נפוץ יותר להשתמש ארונות עם מדפים פתוחים או דלתות הנדנדה. והארונות עצמם הופיעו הרבה יותר מאוחר מהמקור של הסגנון הצרפתי הכפרי. אבל החיים המודרניים והרצון לנוחות וארגונומיה יוצרים ביקוש לריהוט כזה, והביקוש יוצר אספקה. ועכשיו זה אפשרי למצוא רהיטים מודרניים מבחינה טכנית של מראה מיושן.

כיצד להשלים את האווירה?

אל ארון הבגדים פרובנס במסדרון, חדר השינה והחדר השני לא הפך להיות פרט צורח ואי התאמה עם התמונה הכוללת, חשוב לראות את הסגנון בכל פרט. תמיכה באווירה של המחוז יכול להיות עם עזרה של טקסטיל פרחוני, כמו גם הדפסים בכלוב רצועת.

בחדר השינה כדי להשלים את הווילונות וילונות עם ruffles ו סלסולים יכול להיות מצעים מסוגננים, כיסויי מיטה וכריות דקורטיביות.

בנימה של הארון המובנה, פרובאנס הצרכיםלמצוא את שאר הרהיטים - כורסאות, ארונות, שידות של מגירות, שולחנות וכן הלאה. ואל תשכחו את פסלונים רבים, פמוטים ושאר תכשיטים בסגנון המתאים.

ארון בגדים בסגנון פרובנס 1

ארון בגדים בסגנון פרובנס 2

ארון בגדים בסגנון פרובנס 3

ארון בגדים בסגנון פרובנס 4

ארון בגדים בסגנון פרובנס 5

ארון בגדים בסגנון פרובנס 6

ארון בגדים בסגנון פרובנס 7

ארון בגדים בסגנון פרובנס 8

ארון בגדים בסגנון פרובנס 9