עיצוב הבית 0

רבים מאיתנו חלום שיש כפרי יפהבית, מדשאה ירוקה ברמה מושלמת מול המרפסת שלו וגדר מסודרת, לאחסן את כל הפאר הזה מן ההתפרצויות הלא קרועות. כמובן, כדי לקבל תמונה כזו לעיניים שלך הוא חצי הקרב. אבל עדיין צריך לייצג בצורה ברורה יותר את העיצוב, כדי ליצור בית נעים, לא רק בפנים, אלא גם בחוץ.

אנחנו מתכננים עיצוב של בית כפרי בחוץ

גישה לתכנון העיצוב החיצוני של הבית צריך להיות יסודי. בשלב של עיצוב הבית בעתיד או בעת בחירה מתוך פרויקטים סטנדרטיים, אתה צריך לפתור כמה שאלות בסיסיות:

  1. באיזה סגנון היית רוצה להגשים את חזית הבית שלך.
  2. מה חומרי בנייה וקישוט אתה מתכוון להשתמש?
  3. בין אם אתם רוצים את הבית כדי להיות עקבי לחלוטין עם הבניינים הקיימים ברחוב, או שזה יהיה להתבלט מהקהל, וכיצד בהירים במקרה זה צריך להיות מנקודה ארכיטקטונית.
  4. מה יהיה לוח הצבעים ואת התכונות של העיצוב החיצוני.
  5. אילו חפצים אחרים יקיפו את הבית (מוסך, בניינים חקלאיים וכו ') וכמה חשוב שהכול ביחד יהווה אנסמבל אחד משותף.

אין ספק, את אפשרויות העיצוב של הבית בחוץ הם בלתי מתקבל על הדעת, במיוחד בהתחשב במגוון עצום של חומרי הגמר וכיוונים סגנוניים כי ניתן ליישם בעזרתם.

חומרי גימור ותכנון קירות הבית בחוץ

אם אתה מחשיב את הסיווג של חזיתות של בתים פרטיים על ידי אפשרות של גימור, אתה יכול מיד לזהות 2 דרכים עיקריות - הגמר עם חומרים טבעיים ומלאכותיים.

העיצוב של הבית בחוץ, סיים עם עץ הואתמיד אסתטי, יפה, חם ואמין. כמובן, בכפוף לבחירה של עץ מתאים טיפול הולם עבור זה. העץ יש תכונות בידוד תרמי טוב, תורם ליצירת מיקרו אקלים נעים בבית בשל העובדה כי קירות הבית "לנשום". בנוסף, חזית העץ הוא תמיד נחמד מאוד נעים, קרוב לטבע.

באשר כיוונים סגנון, עם העץ שלהםיכול להיות מאוד - מבית הכפר פשוט לבית מודרני בסגנון של היי טק. בקתה אלפינית, צרפתית פרובנס, ארץ אנגלית, בקתת עץ רוסי - כל אלה הם עיצובים מגולמים עם עץ לקצץ של הבתים מבחוץ.

עיצוב מחוץ לבית

עיצוב מחוץ לבית

עיצוב מחוץ לבית 3

חומר טבעי נוסף לקישוט - אבן,טבעי ומלאכותי. גימור זה הוא ללא ספק עמיד ביותר ואמין. אבן פראית או אנלוגי המלאכותי שלה תמיד נראים יקרים ומרשימים, מדברים על השגשוג הטוב ועל הטעם המעולה של הבעלים.

במקרה זה, אתה יכול להיות סגור לחלוטיןהקירות החיצוניים, וכן לשלב אבן וחומרי גימור אחרים. בכל זאת, התוצאה הסופית תהיה מדהימה. סגנונות אשר מקבלים גימורים אבן - מדינה, בקתה, גותי ועוד רבים אחרים.

עיצוב מחוץ לבית 4

עיצוב מחוץ לבית 5

עיצוב מחוץ לבית 6

לא פחות אטרקטיבי הם עיצובים של בתים סייםבחוץ עם לבנה. באופן כללי, לבנים clinker כבר צובר פופולריות לאחרונה, כמו חומר זה הוא ידידותי לסביבה, עמיד, עמיד, מסוגל להגן על הקירות החיצוניים של הבית מכל dislocations מזג האוויר.

העיצוב של בית כזה יכול להתבצע קפדניתסגנון אנגלי או קלאסי. עם זאת, סגנונות עירוניים מודרניים יותר די לקבל לבנים כמו עיטור חיצוני של בתים.

עיצוב מחוץ לבית

עיצוב מחוץ לבית 8

עיצוב חיצוני מחוץ לבית

של דרכים פחות יקר של גימור בתים, אתה יכולקוראים לטיח. לדוגמה, העיצוב של בית קומות אחד, מעוטר טיח דקורטיבי מבחוץ, יכול להיראות מאוד נוחים, בעוד לא תוכל לבזבז הרבה כסף יוכלו ליישם כמעט כל מגמות סגנון, יהיה זה קלאסי או בסגנון מודרני הייטק.

עיצוב מחוץ לבית 10

עיצוב מחוץ לבית

עיצוב מחוץ לבית