מדפים לספרים

מדף הספרים של איש הספר הוא דבר פשוטהכרחי. אחרי הכל, עבור ספריה הביתה אתה צריך חנות הגון. היום, המדפים עבור ספרים חדלו להיראות רגיל מונוטוני. מגוון עצום של מודלים עיצוב, מוצרים שאינם רגילים ממגוון חומרים מאפשרים לבחור משהו מיוחד ומתאים במיוחד בשבילך.

ספר מדפים על הקיר

הנפוץ ביותר המשותף הם הקירמדפי הספר המודל, ולא הם יכולים להיות עץ, מתכת, פלסטיק, זכוכית, בשילוב, סטנדרטי צורה מקורי תצורה.

לאחרונה, שוק הרהיטים הופיעמגוון רחב של מדפי ספרים זוויתיים, רב שכבתית, עם פינות ישרות, נוטות ומעוגלות, עם או בלי קירות צד, אופקי ואנכי. במילה אחת, יש מה לבחור.

מדפי ספרים 1

מדפי ספרים 2

מדפים לספרים 3

קומה ומדפי ספרים לספרים

מדפי הרצפה נקראים גם מתלים. הם מאוד מועיל בארגון מקום הצבת פריטים רבים. ארונות יכול להיות עיצוב שונה של חומרים שונים של ייצור.

בין אם זה קלאסי הספר קומה מעץמדף או מתלה פתוח של זכוכית ומתכת, רהיט זה יכיל בנוחות את ספריית הבית שלך ופריטים רבים אחרים - אלבומים עם תמונות, מסמכים וכו '.

מדפי ספרים 4

מדפי ספרים 5

מדפים לספרים

כמו המדפים קומפקטית זהה עבור ספרים,תגיד, במשתלה, אתה יכול להשתמש בדגמים שולחניים. הם יסייעו לארגן את החלל על שולחן של תלמיד או תלמיד ללא צורך לקדוח את הקירות לתליית מדפים או להעמיס שטח עם מתלים הרצפה גדול.

במקביל, מדפים אלה הם מאוד מרווח ונמכרים במגוון רחב. עם זאת, לא קשה לבנות מדף כזה בעצמך.

מדפים לספרים 7

מדפים לספרים 8

מדפים לספרים 9