תאורה בחדרים היא בדיוק כמו אדריכלות ועיצוב, כפי שהוא יכול ליצור אווירה מיוחדת ולקבוע את מצב הרוח של הבית שלך.

תקן תאורה בחדרים שונים

הסלון הוא החדר הראשי בביתנו. תאורה בסלון צריך להיות מספיק עבור בילוי נוח של המשפחה והאורחים. החדר לא צריך להיות פינות כהות. כמו תאורה, אתה יכול להשתמש זרקורים התקרה, פמוטים בודדים על הכורסאות, הדגשת נישות וילונות.

תאורה בחדר 1

תאורה בחדר 2

תאורה בחדר 3

תאורה בחדר השינה, להיפך, מאפשרמשחק עם אור וצללים. עדיף להפוך את התאורה העיקרית מפוזרים, וכן מקורות אור נוספים, להשתמש פמוטים קיר או מנורות על שולחנות ליד המיטה ליד המיטה.

תאורה בחדר 4

תאורה בחדר 5

תאורה בחדר

התאורה בחדר הילדים תלויה בגילילד. לדוגמה, אם זה חדר של תינוק, התאורה לא צריכה להיות בהירה מדי. אל תשכח על מנורת לילה קטנה. בחדר של ילד מבוגר, ובמיוחד נער, אתה צריך לספק תאורה בהירה עבור המשחק באזור העבודה.

תאורה בחדר

תאורה בחדר 8

תאורה בחדר

תאורה בחדר ללא חלונות, למשל - בחדר ההלבשה, צריך להיות מספיק כדי שתוכל למצוא בקלות נעליים ובגדים. האפלולית בחדר ההלבשה אינה קבילה, אחרת לא תהיה בנוח בחדר הזה.

תאורה בחדר 10

תאורה בחדר

תאורה בחדר 12

תאורה בחדר אמבטיה קטן וחדר שירותיםצריך להיות בהיר, אבל עם אפשרות של יצירת אור יותר שקט ורגוע. כדי לעשות זאת, אתה יכול להשתמש ברמות שונות של אור, תאורה המראה, מנורות עם אהילים סגור מן זכוכית חלבית, כדי לא לדאוג לגבי השפעת הלחות על חשמלאי.

תאורה בחדר 13

תאורה בחדר 14

תאורה בחדר

במטבח, תאורה צריך להציעבחירה בין תאורה כללית ברקע והדגשת אזורי עבודה בודדים - הכיור והדלפק, שבו אנחנו מכינים אוכל. זה מאוד נוח אם המאורות בנויים לתוך הארונות, אשר מוארים כאשר הדלתות נפתחות.

תאורה בחדר 16

תאורה בחדר 17

תאורה בחדר 18