תקרת מראה בחדר האמבטיה

אחת הדרכים להפוך את החלל הזה למקום שבו אתה לא יכול פשוט לשטוף את עצמך, אבל בחדר להירגע ולהירגע - ליצור תקרה מראה שקרי בחדר האמבטיה. זהו יעד ראוי כי הוא שווה את ההשקעה. בעבר, לוחות המראה הותקנו על גבס או דיקט, אבל זה היה עיצוב כבד מאוד ויקר. לפעמים עבודה זו אינה אפשרית. עכשיו יש חומרים חדשים רבים שעשו כגון התחייבות יחסית זול ובמחיר סביר עבור רבים מאיתנו.

סוגים שונים של תקרות מראה מודרנית

 1. מתיחת תקרות מראה בחדר האמבטיה. כמו חומר, באיכות גבוהה סרט מבריק PVC משמש כאן, אשר יוצר אפקט מראה. אתה יכול לתקן את זה על התקרה כולה או רק מצידה. אבל תקרות הסרט לא יכול לעשות השתקפות מלאה. זה בדרך כלל מקבל קצת מטושטש.
 2. תקרת מראה בחדר האמבטיה. מתיחה 1

  תקרת מראה בחדר האמבטיה. למתוח 2

  תקרת מראה בחדר האמבטיה. למתוח 3

 3. תקרת מראה קלטת. אם התקרה שטוחה לחלוטין עשויגבס עמיד לחות, הקלטות מודבקים לפעמים ישירות על פני השטח. לוחות הם זהובים במראה או במראה, הם יכולים להיות עשויים מתכת או פוליסטירן. חומר כזה הוא עמיד, זול וקל משקל מאשר יתרון שונה מזכוכית.
 4. תקרת מראה בחדר האמבטיה. קסטה 1

  תקרת מראה בחדר האמבטיה. קלטת 2

  תקרת מראה בחדר האמבטיה. קלטת 3

 5. תקרת מראה בחדר האמבטיה. מבנים אלה עשויים ארוךפלדה או לוחות אלומיניום, אשר מכוסים בלכה מיוחדת. השתקפות האור עליהם כל כך טוב, כי בשעות היום החדר כמעט לא צריך תאורה נוספת. התקנה ופירוק של תקרה כזו אינה דורשת מאמץ רב או עלות.
 6. תקרת מראה בחדר האמבטיה. מחברון 1

  תקרת מראה בחדר האמבטיה. ארון 2

  תקרת מראה בחדר האמבטיה. ארון 3

 7. תקרות מראה מושעה עם תמונה. הם נראים מעניינים מאודאטרקטיבי. משטחים כאלה הם גם מעוקל וצבעוני. אתה יכול למצוא מראה עם פן - זה כאשר הקצה בצד הקדמי הוא חתך בזווית של עד 40 מעלות. מראה תלוי התקרה בחדר האמבטיה יכול להתבצע עם דפוסי דקורטיביים שונים או אלמנטים צבועים עם צבעים אחרים.
 8. תקרת מראה בחדר האמבטיה. עם דמות 1

  תקרת מראה בחדר האמבטיה. עם דמות 2

  תקרת מראה בחדר האמבטיה. עם דמות 3

כמו כן יש לציין כי תקרת המראה פנימהאמבטיה ויזואלית באופן מושלם מרחיב את החלל, אשר יהיה שימושי בחדר קטן. כמו כן, מכשיר כזה, מלבד פונקציה דקורטיבית, יכול לעזור להסתיר את הפגמים, סדקים או סדרים המתרחשים על התקרה. זה קל מאוד לטפל בזה, זה רק הכרחי כדי לנגב את פני המראה עם מטלית לח רגילה מעת לעת.