מדפים מטבחים

המטבח הוא חלל מיוחד בדירה אובית, שבו המארחת מכינה אוכל לכל המשפחה. כאן הם מארגנים מסיבת תה עם חברים או פשוט לתקשר אחרי יום עבודה. לכן, רהיטים למטבח צריך להיבחר בזהירות רבה, כך שזה היה פונקציונלי, נוח ויפה. במטבח המודרני יש מקום לא רק של רהיטים סגורים, אלא גם קומפוזיציות פתוחות. בברכה תפקיד חשוב בפנים המטבחים. בנוסף על ריהוט בסיסי, המדפים הם עוזרי חשוב עבור המארחת. המטבח עם מדפים פתוחים נראה מסוגנן והרמוני.

מדפי מטבח יכול להיות מגווןמבנים: מדפי זכוכית, נישות פתוחות, מדפים סגורים קטנים. על מדפים כאלה המארחת יכולה לארגן כלי מטבח שונים או לקשט אותם עם חפצי נוי.

מדפי קיר למטבח לעזור לחסוך מקום בחדר. בנוסף, הם מוסיפים קסם מיוחד אל פנים המטבח.

מדפים דקורטיביים ניתן לתלות במטבחבשום מקום. הם יכולים להיות מחוברים מעל הכיור או תנור, ולאחר מכן כל הפריטים הדרושים בישול מן המארחת תמיד יהיה בקרבת מקום. עם זאת, זכור כי אם המדף הוא תלוי ליד התנור, אז כל מה שהוא על זה צריך להיות שטף מעת לעת. מדפי מטבח כאלה בדרך כלל לאחסן סכו"ם, כוסות, ספלים וכוסות, צנצנות עם תה, קפה, תבלינים ועוד כמה הכרחי.

באזור שולחן האוכל במטבח, אתה יכול לתלות מדפים דקורטיביים למזכרות, אגרטלים, ארונות, ציורים, ואולי, מאמרים בעבודת יד שנעשו על ידי בני המשפחה שלך.

מה הם מדפים עבור מטבחים? הם יכולים להיות עץ וזכוכית, פלסטיק, מתכת ואפילו מזויפים.

מדפי עץ למטבח

העץ הוא אחד החומרים הפופולריים,משמש מדפי מטבח. תראה מדפי עץ מגולפים גדולים למטבח בסגנון פרובנס, מדינה או קלאסי. הם מציירים בדפוסים שונים או עושים אותם זקנים.

מדפי זכוכית למטבח

עבור מטבחים מודרניים בסגנון של היי טק או מודרנימושלם עבור מדפי זכוכית עם אלמנטים כרום. מראה מעולה ומסוגנן יש מדפים עם ויטראז 'או מעוטר בדפוסי חול. ב מטבחים קטנים מדפים כגון ויזואלית להגדיל את החלל.

מתכת מדפי מטבח

מדפי מתכת מחוברים לשני הקירותכדי בסוגריים מיוחדים. אתה יכול לקנות מדפי סריג ממתכת. הם יכולים בקלות לעמוד במשקל של קערות, סירים ואפילו מחבתות. מגוון של מבני מתכת הם מדפים מזויפים, שנראים נהדר, למשל, בסגנון של פרובנס. מדפים כאלה ייראה יפה עם סירים עם פרחים בחדר, ספרים או פסלים.

מדפי מטבח מקרטון סיבי

מדפים כאלה - מעשי וזולאפשרות. הם מלבניים ו radiused. מדף הפלסטיק המקורי במטבח יכול להתבצע עם קווים מעוקלים המדמים גלים, או ליצור צורות גיאומטריות שונות.

פתרון צבע חשוב גם ליצירת עיצובמטבח עם מדפים. במטבח הלבן מבטא צבעוני ייעשה על ידי מדפים צבעוניים. מטבח כהה ייראה מסוגנן ומקורי עם מדפי מתכת קלים. במטבחים קטנים, המדפים יהיו שקופים להפליא או את צבעי העץ.

מדפים מרהיבים למטבחים עם תאורה. ואם אתה עושה מראה במדף הרגיל, תהיה לך עמדה יפה ומקורי.

בחירת מדף למטבח, לזכור כי הוא צריך להתאים באופן מושלם לתוך העיצוב הכללי של המטבח.

מדפי מטבחים 1

מדפי מטבחים 2

מדפי מטבחים 3

מדפי מטבחים 4

מדפי מטבחים 5

מדפי מטבח 6

מדפי מטבח 7

מדפי מטבחים 8

מדפי מטבח