מדפים במטבח

מדפי מטבח, כמו שאר רהיטי המטבחחייב קודם כל לעמוד בחוקי ארגונומיה, כלומר, את הנוחות של ניצול שלהם. בנוסף, אתה צריך לנסות לשלב את התכונות האלה עם אסתטיקה ולהשיג הרמוניה עם תפאורה הכוללת של החדר. מדפי מטבח ניתן להשתמש למטרות שונות. לדוגמה, עבור מנות עבור הצבת אלמנטים דקורטיביים אשר יהיה לקשט את המטבח הפנים.

פתוח המדפים במטבח פעילמשמשים בעיצוב המטבח. הם נראים נהדר סגנונות פנים רבים: מודרני, קלאסי, מינימליזם, מדינה, אקולוגי, וכו 'מדפים פתוחים מדפים במטבח נוח לשימוש, וגם לעזור מבחינה אסתטית כדי להראות לאורחים את הכלים היפים אגרטלים כי פילגש משתמשת. עם זאת, לקחת עצה אחת אם אתה מחליט להתקין מדפים פתוחים במטבח שלך - להימנע הצבת הרבה פריטים קטנים עליהם. העובדה היא שאתה תצטרך להיאבק עם אבק לעתים קרובות מספיק, כדי לנגב את האבק מחפצים גדולים הרבה יותר קל מאשר עם הרבה קטנים, ובעוד אתה לאסוף את כל זה דבר קטן כדי לנגב את פני השטח של המדף עצמו.

מדפים תלויים לפתוח ניתן להשתמש בפינת הבנייה, בהתחשב בתכונות של המטבח. שיטה זו נראית מקורי למדי.

מדפי מטבח 1

מדפי מטבח 2

מדפי מטבח 3

מדפים פתוחים נמצאים בשימוש נרחבעם תאורה אחורית. לפעמים בערב ובלילה במטבח, האור הבוהק העליון אינו רצוי, בעוד זוהר קל ורך יהיה לפזר את הקדרות, נותן הזדמנות לבלות ארוחת ערב רומנטית או סתם לשתות כוס מים בין השינה.

מדפי מטבח 4

מדפי מטבח 5

מדפי מטבח 6

מגוון מדפי מטבח על פי חומר הייצור

מדפים פתוחים המיועדים להתקנה במטבח, בהתאם לסוג החומרים שהם עשויים, מחולקים למדפי זכוכית, מתכת, עץ וגבס.

מדפים פתוחים מעץ הםאופציה קלאסית ולא מיושן לקשט פנים המטבח. עץ הוא חומר אצילי וטבעי הדורש טיפול פשוט של עצמו (ניקוי עם בגדים רכים, חוסר לחות גבוהה, פתיחת לכה). מדפים מעץ יהיה בהחלט לקשט את הקיר במטבח.

מדפים למטבח 7

מדפי מטבח 8

מדפי מטבח 9

מדפי זכוכית פתוחים במטבחבשימוש פעיל בסגנון של היי טק יחד עם מגשרים מתכת ובלעדיהם. אובייקטים של רהיטים עשויים זכוכית פעיל החלו בשימוש לא כל כך מזמן, אז אנחנו יכולים לומר כי אפשרות זו לקשט את המדפים במטבח הוא מודרני יותר.

מדפי מטבח 16

מדפי מטבח 17

מדפי מטבח 18

מדפי מתכת פתוחים תלויים גם בשימוש נרחב בפנים המטבח. חומר זה מובחן על ידי כוחו ועמידותו.

מדפים למטבח 10

מדפים למטבח 11

מדפים במטבח 12

מדפים פתוחים מ גבס במטבח הם טובים יותרהכל למטרות דקורטיביות, ולא לעובדים. עיקרון זה חוסך יותר עבורם. מדפים פתוחים של גבס מעוטרים עם מנות דקורטיביות ייראה יפה מאוד במטבח שלך.

מדפי מטבח 13

מדפים למטבח 14

מדפי מטבח 15