תקרות נתלות עם תאורה על ההיקף

זה ידוע שלפעמים עיצוב התאורה משחק ביצירת פנים אינו פחות חשוב ריהוט או קישוט. היום, הסוג הנפוץ ביותר של מרחב תכנון תאורה - אור תקרה.

אחת האפשרויות הנפוצות ביותרדלקת תקרת מתיחת תקרה - היא האור שלה מסביב למתחם. כיסוי זה הוא לעתים קרובות תוספת דקורטיבית אל מקור האור העיקרי, אבל אם תבחר יום או בצבע צהוב רך, זה יהיה גם לבצע פונקציות מעשיות, משלים את האור העיקרי.

כדי ליישם את התקרה תאורה אחורית מתיחה מסביב למתחם שימוש LED רצועת אור, קל להתקנה, צבעים שונים צורכת את הכוח המינימלי.

סוגי תקרות מושעות עם תאורה

לרוב בעיצוב המודרני של בתים ודירותמשתמש תקרה מושעה בשתי שכבות עם תאורה על המערכת. זה יחסית קל להתקנה, ולהשתמש בו כדי ליישם כמעט כל דמיון יצירה בקלות, יצירת צורות יוצאות דופן של שילובי התקרה וצבע. האורות בתקרה דו-מפלסי לעיתים נסתרים במעין נישה.

מבט נוסף פופולרי - תקרת מתיחה ברמה אחת עם תאורה. זהו פשוט אופציה התקציב, אשר משמש לעתים קרובות בחדרי השינה פנים מודרני, מסדרונות, חדרי ילדים.

תאורה דקורטיבית אינו משלים בלבדהעיצוב המקורי של החדר, אלא גם מסייע חזותי להרחיב אותו - נורות LED, ובכך מדגיש את קווי המתאר של החדר. עם זאת, כדאי לזכור את הדברים הבאים: אם המטרה העיקרית שלך - רחבה חזותית של המרחב בחדר, התקרה יש צורך לבצע לבן ובחרו לבן או אור צהוב ורך. צבעים נוספים צפויים להשיג את האפקט הרצוי.

תקרות נתלות מוארות מאחור perimetru1

תקרות נתלות מוארות מאחור perimetru2

תקרות נתלות מוארות מאחור perimetru3

תקרות נתלות מוארות מאחור perimetru4

תקרות נתלות מוארות מאחור perimetru5

תקרות נתלות מוארות מאחור perimetru6

תקרות נתלות מוארות מאחור perimetru7

תקרות נתלות מוארות מאחור perimetru8

תקרות נתלות מוארות מאחור perimetru9