זכוכית וילונות הזזה לאמבטיה

הבחירה של איך להגן על חדר האמבטיה מתרסיס, עף ממקלחת עובד, תלוי בכוונה העיצוב. עם זאת, זכוכית הזזה וילונות לשירותים - זה מודרני רק צובר פופולריות.

סוגי וילונות הזזה עבור חדר אמבטיה עשוי זכוכית

ישנם שני סוגים עיקריים של וילונות הזזהבשביל חדר האמבטיה. הראשון הוא וילון על צירי או צירי, המורכב מכמה לוחות זכוכית עצמאיים, מקופל בסגנון אקורדיון כאשר מתרחק משם והפך לגדר קיר מונוליטי במהלך הפירוק. וילונות כאלה נקראים גם מתקפל.

הסוג השני - הזזה וילונות על המדריכים, אשר בקלות לנוע מצד לצד, פתיחת וסגירת המעבר לשירותים.

המראה של תריסי זכוכית

אמבטיה עם וילונות הזזה עשוי להיראותאחרת. כאן כדאי לשים לב למספר אינדיקטורים מרכזיים. שקיפות: אם תרצה, הווילונות יכול להיות שקוף לחלוטין, אבל יותר נוח להשתמש יהיה וילונות עשויים זכוכית חלבית, אשר לא רק להגן באופן אמין על הרצפה של החדר מרסס מים, אלא גם להסתיר היטב את האדם רוחץ מאחוריהם. נראה רק את הצללית. המחוון השני הוא תצורה: עכשיו אתה יכול לקנות גם וילונות ישירים וילונות הזזה עבור אמבטיות בפינות בחנויות. לכן, אין להטיל ספק אם חומר כמו זכוכית מתאים לסידור מחסום בחדר האמבטיה. זה גם צריך לשקול את גובה הווילונות. הם יכולים להיות בצמיחה האנושית או להגיע לתקרה. האפשרות הראשונה יכולה להיות הכרחית עבור אנשים הפוחדים חללים סגורים קטנים, בנוסף, וילון זה מספק אוורור טוב יותר. וילונות גבוהים באופן אמין יותר להגן על שאר החדר מן ההשפעות של לחות ואדים מים, אשר נוצר במהלך רחצה.

זכוכית וילונות הזזה לאמבטיה 1

זכוכית וילונות הזזה לחדר האמבטיה

זכוכית וילונות הזזה לאמבטיה 3

זכוכית הזזה וילונות לאמבטיה 4

זכוכית וילונות הזזה לחדר האמבטיה 5

זכוכית וילונות הזזה לחדר האמבטיה

זכוכית וילונות הזזה לאמבטיה 7

זכוכית הזזה וילונות לאמבטיה 8

זכוכית וילונות הזזה לחדר האמבטיה