מדפי עץ

מדפי קיר הם פריט מאוד פופולריהפנים, אשר מסייע לארגן את החלל של כל חדר: סלון וחדר שינה, אמבטיה ומטבח. על המדפים אתה יכול במקום נוח הרבה פריטים הדרושים. בנוסף, המדפים של הטופס המקורי לשמש קישוט מעולה של הפנים.

מדפים מחומרים שונים נעשים: עץ, זכוכית, סיבית, וכו 'מדפי עץ הם ביקוש במיוחד בשל המראה האסתטי שלהם, כוח ועמידות. בנוסף, מדפים מעץ - הוא רהיט ידידותי לסביבה של רהיטים.

מדפי נעליים מעץ

לייצור מדף נעליים חיצוניHardwood משמש: לגש, אלון, אשור, אגוז, ליבנה קרליאן, בוקיצה ועוד. מדפים אלה מאופיינים על ידי חוזק מוגבר ועמידות. בצורתם, המדפים לנעליים יכולים להיות אופקי או אנכי, סגור או פתוח. דגמים פופולריים במיוחד עם מושב רך ואפילו גב.

מדפים מעץ 1

מדפים מן העץ

מדפים מעץ 3

מדפי ספרים מעץ

חובבי ספרים לא יכולים להסתדר בלי מדף ספרים. מדף קיר עשוי עץ יהיה קישוט מעולה עבור חדר השינה שלך או בסלון. כזה רהיט יציל את הפרסומים האהובים עליך מפני אבק, וגם להאריך את חיי הספרים. אתה יכול לקנות מדף מעץ או לעשות את זה בעצמך. עץ מגולף דקורטיבי מעץ של המאסטר הוא עשה בהזמנה, תוך לקיחה בחשבון את כל המשאלות של הלקוח. זה מתאים באופן מושלם לתוך הפנים שלך הופך להיות הדגש שלה.

מדפי קיר יכול להיות מרקם טבעי וצל או להיות צבוע. הם עשויים במגוון של צורות, מכוסה זכוכית או פתוח.

מדפים מעץ

מדפים מעץ 5

מדפים מעץ 6

מדפי אמבטיה מעץ

מדף עץ ייראה נהדרחדר אמבטיה. ספוג כזה, המוקף ספוגי שמן מיוחדים, עשוי לשמש מקום נוח לאחסון מגבות או מצעים, מוצרי טואלטיקה או קוסמטיקה.

מדפים מעץ 7

מדפים מעץ 8

מדפי מדף

מדפים מעץ מלא למטבח

מדפי עץ יהיה מתאים באופן מושלם כפריאו בסגנון קלאסי של המטבח. הם יכולים לשמש לאחסון מאכלים ומזון. מעוטר בימים ההם, מדפים מעץ ייתן למטבע מקוריות ו שיק.

מדפים של dereva10

מדפים של dereva11

מדפים של dereva12

מדפי פרחים מעץ

אם אתה אוהב צמחים מקורים, העץמדף - זה בדיוק מה שאתה צריך הצבעים שלך. מדף לפרחים מעץ יכול להיות כל - זווית או ישר, או בקומה רכובה. להניח אותו ליד החלון, ופרחים שלך יאהבו המיקום החדש שלהם.

מדפים של dereva13

מדפים של dereva14

מדפים של dereva15

מדף עץ אח

מדף האח פרקט בתדירות גבוהה יותרמעץ משובח: אלון, אשור, אפר. חומר זה הוא לא מפחד טמפרטורות ולחות. מדפי האח עשוי מעץ מלא הם קישוטים דקורטיביים יכול להיות עם או בלי נועלים אותם.

מדפים של dereva17

מדפים של dereva16

מדפים של dereva18