מדפי סטריט

מעצבים לא צריכים להוכיח את הרלוונטיותמדף צירים בפנים. זה היה נראה דבר די פרימיטיווי, זה יכול להיות תוספת יפה הרהיטים, לשים על ספרי שטח קומפקטיים צנועים, מזכרות, פרחים והרבה דברים קטנים אחרים. ממדי מוצר, תצורה, מטרה ואת החומרים שמהם הם עשויים, יכולים להשתנות על פני טווח רחב, המאפשרים ללקוח לבחור את העיצוב לטעמכם. מיקום נכון של המדפים לחסוך מקום ולהדגיש את האלגנטיות של סגנון. חפץ בתא מלא להיראות מרשים לא רק על הקירות, אלא גם בנישות, פינות, חלון.


מדפים תלויי פנים של הבית:

 1. תלויים מדפים לארון
 2. בחדרים כאלה כמו משרד וספרייהצורך חריף במיוחד במדפי ספרים תלויים. המיקום שלהם מכתיב את סביבת העבודה ואת הסגנון של החדר. העומס של המדפים עם ספרים לא נראה אסתטי מאוד. ממליצים על מקום קטן לצאת לתמונות ומזכרות, להשתמש מדגיש, אשר הופכים את האווירה של המשרד cozier. הנוחה ביותר למספר רב של ספרות היא מערכת הבלוק, שבה כל מודול הוא אלמנט שלם.

  מדפים תלויים

  מדפים תלויים

  מדפים תלויים

 3. מדפים תלויים לסלון
 4. הספה, המהווה את המקום המרכזיסלון, יוצר את האווירה. אם אתה רוצה לארגן חדר עם מדפים, אתה יכול לחשוב על הרכב במקום קיר או להשתמש באזור מאחורי הספה. אם הסגנון הקלאסי מעניק עדיפות מהגוני, אז הדירה מרוהטת בסגנון מודרני, רעיונות לא סטנדרטיים שונים. במקרה זה, המדפים התלויים יכולים להיות זכוכית, מתכת או אבן. מאפיינים שונים מאוד יש מדפים לבנים Provence עם ניקיון שלה רעננות.

  באופן מסורתי, בסלון מול חברי מנוחהלמשפחות יש טלוויזיה. רעיונות חדשניים לא עזבו את המקום הזה ללא תשומת לב. מדף צירים לטלוויזיה עשוי מתכת, פלסטיק או זכוכית מזג מאפשר להתאים את המיקום של הציוד.

  מדפים תלויים

  מדפים תלויים 5

  מדפים תלויים

 5. מדפי מטבח
 6. במטבחים מטבח להשתמש מדפים תלויים עלאחסון של פריטים הדרושים או כמו ראווה, המציג סקירה של אוסף של כלי מטבח. החשיפה המתמדת לזיהום שטחים פתוחים היא החיסרון הגדול ביותר שלהם, ולכן, בעת הרכישה, עדיפות ניתנת למבנים סגורים. אין לזלזל המדפים בפינה צירים, אשר מסייעים בדירות קטנות.

  מדפים תלויים

  מדפים תלויים

  מדפים תלויים

 7. מדפים במסדרון
 8. כאשר אתה בא הביתה או לעזוב את הבית,מדף אטרקטיבי מבחינה אסתטית יהיה דבר הכרחי לשים על זה פריטים כגון מפתחות, מטריה או הביא עיתון. ממוקמים בחלק העליון, הם משמשים כדי להתאים את כיסוי הראש. בדירות מרווחות על המדפים מקום תפאורה פריטים.

  מדפים תלויים

  מדפים

  מדפים תלויים

 9. תלויים מדפים בחדר הילדים
 10. הדרישה העיקרית עבור אובייקטים בחדר הילדים היאהבטיחות שלהם. לכן, המדפים של הילדים עשויים, בעיקר עץ סיבית ללא פינות חדות. מעוצבים להפליא, הם מושכים את תשומת הלב של הילד, לשים אותו בסדר. ריהוט זה לא רק לאחסון ספרי לימוד וספרות, הוא מקום נוח עבור הצעצועים האהובים עליך ובגדים.

  מדפים תלויים

  מדפים תלויים

  מדפים תלויים

 11. מדפי אמבטיה ושירותים
 12. יש לשלב מדפים בשירותים ובחדרי אמבטיהכשלעצמו תכונות כגון פרקטיות מראה אטרקטיבי. לייצור שלהם, לעתים קרובות יותר מאשר חומרים אחרים, זכוכית, פלסטיק ולחות עץ עמיד לחות משמשים. צביעה ניתנת לחדר על ידי משטחים מראה, ובמקרים מסוימים, מדפי הסל ומבני פינה עשויים מתכת.

  מדפים תלויים

  מדפים תלויים

  מדפים תלויים

רעיונות להצבת מדפים צירים לאיש גבולות. הם נראים מקורי לא רק על המקומות הרגילים עבורנו, אלא גם על המדרגות. דמיון ופנטזיה לפעמים להנחות החלטות נועזות כי להפוך באופן קיצוני את כל פנים הבית.