מדפי מתכת

מדפי מתכת הפכו לאחרונה פעיליםמשמש הפנים של הדירה. בעבר, הם שימשו בעיקר כמערכת אחסון נוחה בחדרי השירות, מוסכים, שכן מתכת לא כל כך נוטה לקלקל עקב שינויי טמפרטורה.

מדפי מתכת בפנים

עכשיו עניין רהיטים עם מגוון רחב שלאלמנטים המתכת נגרמת, קודם כל, על ידי פיתוח של מגמה מודרנית סגנונות פנים. הם מאופיינים על ידי שימוש בהמצאות האחרונות של האנושות, כמו גם עניין חומרים ההייטק, אחד מהם הוא מתכת.

בעבר, לרוב מדפי מתכת שימשועבור האולם לאחסון נעליים. זאת בשל העובדה כי הם די קל לשטוף לאחר זיהום, עם עיבוד תקין, הם לא מתדרדרים מן המים, והוא יכול גם לעמוד במשקל כבד של נעליים. עכשיו נעלי מתכת הם גם מופצים באופן נרחב.

מדפי מתכת 1

מדפי מתכת 2

מדפי מתכת 3

מדפי קיר ניתן להשתמש בכל הפונקציותחדר: בסלון, במטבח, בחדר השינה ובחדר האמבטיה. העיקר הוא העיצוב שלהם בקנה אחד בסגנון עם המראה הכללי של החדר. בסלון וחדרי השינה ניתן לראות לעתים קרובות מדפי מתכת עבור ספרים או פרחים. הם יכולים גם לקבל פריטים שונים תפאורה: אגרטלים, צלמיות, תמונות במסגרת, נרות.

מדפי מתכת 4

מדפי מתכת 5

מדפי מתכת 6

מדפי מתכת למטבח יכול להיות תצורה שונה המטרה. אתה יכול גם למצוא מדפים עבור משקפיים כי הם תלויים חורים מיוחדים, הן עבור צלחות עבור סכו"ם.

מדפי מתכת 7

מדפי מתכת 8

מדפי מתכת

מדפי מתכת לחדר האמבטיה - מקום נוח לאחסון כימיקלים ביתיים, יש צורך רק לבחור אפשרויות אשר מטופלים במיוחד נגד ההשפעות של מים וקיטור.

מדפי מתכת 10

מדפי מתכת

מדפי מתכת 12

טפסים של מדפי מתכת

צורת המדפים, כמו העיצוב, יכולה להיותשונה לחלוטין. אבל הנפוצים ביותר הם שלושה. מדפים ישירים תלויים על הקיר או מותקנים על צדו. מדפי מתכת בפינה תופסים זווית חופשית בחדר. סיבוב - פתרון יצירתי מאוד, הם יכולים להיות ממוקם כמו קיר, בפינה או אפילו במרכז החדר.