תאורת LED

במשך שנים רבות בבתים ודירות בכמו התאורה העיקרית בשימוש נברשת רגילה. היום עבור אלה שרוצים לקשט את החדר בעזרת תאורה מוצלחת יש הצעות מעניינות רבות. אחת האפשרויות המודרניות היא תאורת LED. בדרך זו של תאורה יכול להיות בסיסי או משמש למטרות דקורטיביות. אור כזה יכול להיות מאורגן הן למגורים ותעשייה הנחות. וגם בשוק יש זנים יותר ויותר מעניין של סרטים LED.

תאורה LED רצועת בדירה

אם אתה מעוניין תאורת LEDקלטת בדירה, אתה צריך להתחיל עם בחירת החדר שבו הוא יהיה מצויד על מנת לבחור קלטת מתאימה. עבור המטבח, מסדרון, חדרים מסדרון, קונבנציונאלי הקלטות פתוחות מתאימות. תאורה של התקרה עם רצועת LED בחדר האמבטיה מתבצעת בעזרת קלטות LED הרמטית.

אם אתם מתכננים למקם רצועת LEDכדי להאיר את החדר, אתה יכול לבחור את הקלטות של בהירות שונה. פתרון מעניין יכול להיות שילוב של קלטות של בהירות שונה. במצבים שונים, ניתן להשתמש בתאורה רכה או בהירה יותר. בהירות קלטות מושפע סוגי LEDs ואת הצפיפות של המיקום שלהם על הקלטת.

לקבלת תאורה המטבח עם רצועת LED, כלומרכדי להאיר את משטחי העבודה שבהם תהליך הבישול יתקיים, עדיף להשתמש קלטות LED אטום. אם בחרתם את העיצוב של תאורה עם פסים LED כקליטה דקורטיבית במסדרון ועל המדרגות, על המדרגות או ליד משטחים קרובים לרצפה, יש גם צורך להשתמש קלטות אטום. כמו כן, אתה יכול לבחור צבע עבור תאורה, זה יכול להיות לבן, אתה יכול גם לבחור גוונים של לבן - חם או בשעות היום. אולי, לבחור כל צבע אחר או את היכולת לשנות את צבע התאורה.

תאורה LED 1

תאורה LED 2

תאורה LED 3

תאורה LED 4

רצועה LED תאורה 5

רצועה LED תאורה

רצועה LED תאורה 7

תאורה עם רצועת LED

תאורה עם רצועת LED 9