כמו כל רהיט פינתי אחר, ציריםקיר מדפים עץ זוויתית, לא רק לאפשר שימוש ארגונומי ופונקציונלי של החלל, אלא גם נראה אטרקטיבי מבחינה אסתטית. הם יכולים לשמש בכל חדר: בסלון, חדר שינה, מטבח, מסדרון.

מדפים בפינה למטרות שונות

קיר עץ מדף אנכי בפינה,ממוקם במטבח ליד משטח העבודה, הוא נוח מאוד לאחסון כל הזוטות הדרושות, צנצנות עם תבלינים, אשר צריך להיות בהישג יד על כל פילגשו. מוצג על מדף כזה פתוח מנות יפות, ללא ספק, לקשט כל מטבח.

מדף קיר פינתי 1

מדף קיר 2

מדף קיר 3

קיר מדף בפינה, כובש מינימוםשטח, עם זאת, יכול להיות מרווח מאוד, במטבח או במשרד זה יהפוך רהיט נוח עבור טלוויזיה. גדוד כזה יכול להיות כפול או משולש, זה יאפשר לו מקום מסמכים, עיתונים או פשוט חפצים לקשט את הפנים על זה.

מדפי קיר פינה מעץ מתאימיםהשתמש בחדרים, למשל, עבור סמלים, שכן סמלים צריך להיות ממוקם באופן מסורתי בפינה "האדומה" של החדר. יפה במיוחד אלה המדפים, מה שנקרא אייקוסטס, שנעשו ביד מעוטר גילופים. הם יכולים להיות שונים בגודל ומספר שכבות, עם מקום נפרד מתחת המנורה.

מדף קיר פינתי 4

מדף קיר 5

מדף קיר פינתי 6

קישוט מפואר של הפנים יהיה ומדף קיר זוויתי, המיועד פרחים, זה יכול להיות ממוקם בכל חדר, העיקר הוא שיש מספיק תאורה לפיתוח טוב של צמחים. מדף פינה, מלא סירים עם צמחים ופרחים, ללא ספק לתת מבט נחמד ונעים לחדר המגורים. מדף כזה דקורטיבי, מתאים בסגנון לכל שאר הרהיטים, יהיה קישוט של כל פנים.

מדף קיר 7

מדף קיר 8

מדף קיר 9