מכונת כביסה LED הקיר

דקורטיבי משק בית גופי תאורהיש כוח נמוך, הם בטוחים לפגוש את כל המאפיינים הדרושים לתאורה באיכות גבוהה. אלה נוריות LED הקיר עבור הבית יכול לספק, הן תאורה בסיסית, ולתרום נוספים, וגם להיות מרהיב, מקור דקורטיביים להדגשת חפצי אמנות.

אורות LED בחדרים שונים

מגוון של עיצוב ועיצובפתרונות לאפשר את השימוש של הקיר רכוב נורות LED במקומות שונים החיים, למשל, במסדרון. ערכת חיבור מסוימת תאפשר להפוך את מכשירי התאורה לסירוגין, או להתאים את עוצמת האור, כי המסדרון לא תמיד צריך תאורה בהירה, זה נחשב מיותר, את הבהירות של מתקן תאורה הוא די קטן. תאורה כזו תהיה מעשית באותו זמן נוח.

אם כבר מדברים על התאורה של המסדרון, יש להזכירעל הנוחות של תאורה תאורה סביב, קטן בגודל, אורות LED נישות, או חדרי ההלבשה ממוקם במסדרון. תאורה תקרה בהם הוא לא תמיד זמין או לא רצוי.

הפרוזדור הוא, ככלל, אשיש חלונות, ולכן הוא חשוך במיוחד בלילה. השימוש גופי תאורה LED מצויד photocells או חיישני תנועה באופן אוטומטי להפעיל ולכבות את מקור האור.

מדף קיר LED

LED Wall Washer2

נורית קיר LED

באמצעות LED מותקן על הקירהמנורה בחדר האמבטיה יכול להיות מקור תאורה דקורטיבית נוספת, בשביל זה כדאי לבחור מנורת LED עמידים לחות. האפשרות הטובה ביותר לשירותים יהיה מובנה הקיר מותקן מנורת LED, אשר, למרות שמו, יכול להיות מותקן לא רק בקיר, אלא גם רהיטים. תאורה כזו בחדר האמבטיה תספק תאורה רכה ואווירה חמימה ונוחה, אשר מסייעת להירגע, כאשר לוקחים מים הליכים.

נוריות LED על הקיר

קיר LED LED 5

מכונת כביסה LED הקיר

מנורות LED יש באיכות גבוהההמאפיינים ומאופיינים על ידי חיי שירות ארוכים, העדפה בבחירת מנורת LED צריכה להינתן מותגים ידועים המספקים ערובה לתפעול של נוריות במשך שנתיים לפחות.