עיצוב גג בבית עץ

מאז המאה ה XIX, עליית הגג החלה לשמשברוסיה, אבל אז האופנה עבורם עברה בהדרגה. אבל לאחרונה עליית הגג חדרים הפכו בשימוש נרחב, במיוחד באותם קוטג'ים מודרניים כי הם עשו תחת בימים ההם. מאז, עיצוב הפנים של עליית הגג החלה עניין אנשים רבים.

סידור עליית גג בבית עץ

בעת תכנון החדר, אתה צריך לשקולחלק מהתכונות שלה - עומס נושאות קורות עץ, בניית גג הבית (יחיד או גמלון), את גודל החדר. אפשרויות העיצוב של עליית הגג יוסתרו מן התכלית הפונקציונלית שלה. לעתים קרובות מאוד בבית גדול זה משמש כחדר אורחים. אם אתה אדם יצירתי כמו בדידות, אז כאן אתה יכול בהחלט לסדר סדנה, ספריה או משרד פרטי. עם אותה הצלחה בעליית הגג יש הזדמנות מצוינת לצייד חדר ילדים או חדר ההלבשה.

העיצוב של הקומה השנייה של עליית הגג תלויה מאודאת שיפוע הגג שלך, ואת הדרך מדרגות המדרגות מסודרים. במקום שבו התקרה בבית העץ הוא הנמוך ביותר, אתה יכול להתקין מיטות או ספות. אם אתה לא יכול לשים רהיטים סטנדרטיים, ואז במקום בחדר זה מובנית רהיטים, מדפים שונים. קורות רבים ברמה, אבל לא בהכרח, לנסות, להיפך, להדגיש את העיצוב יוצא דופן, באופן יעיל להדגיש את שפתי התקרה.

העיצוב של חדר עליית הגג יכול להיעשות,באמצעות פתרונות שונים. במקום מחיצות, לחלק את החדר לאזורים בעזרת צבעים שונים של קירות, שטיחים על הרצפה, רהיטים. במקום תריסים, על חלונות רבים החלו להשתמש בווילונות פשוטים, אבל הידוק אותם בתחתית אל החלון או הקיר עצמו. אתה צריך לגשת לעיצוב של עליית הגג בבית עץ יצירתי, כי זה חדר לא סטנדרטי. אז כולכם יסתדרו ללא ספק, בצורה יוצאת דופן ובטעם.

עיצוב בעליית הגג בבית עץ 1

עיצוב בעליית הגג בבית עץ 2

עיצוב בעליית הגג בבית עץ 3

עיצוב בעליית הגג בבית עץ 4

עיצוב עליית הגג בבית עץ 5

עיצוב עליית הגג בבית עץ 6

עיצוב עליית הגג בבית עץ 7

עיצוב גג בבית עץ

עיצוב עליית הגג בבית עץ 9