מדפי מטבח

שימוש מדפי מטבח במקום תקןארונות תלייה - מגמת אופנה. המדפים במטבח הם מאוד נוח כי האביזרים הדרושים תמיד בהישג יד. לדוגמה, מנות גדולות (מחבתות, מחבתות) ניתן לאחסן בארונות הרצפה, ולעתים קרובות בשימוש פריטים (כוסות, צלחות, סכו"ם, תבלינים, וכו ') - על מדפים מסילות.

סוגי מדפי מטבח הקיר

ראשית, הם חומרים שונים: מדפי מטבח יכול להיות עץ, זכוכית, פלסטיק או מתכת. בעת בחירת אביזר זה, להיות מודרך על ידי התכונות של המטבח שלך. העיצוב של המדפים צריך להיות בהרמוניה עם הסגנון של המטבח הפנים. אז, המדפים של נירוסטה או מסילות כרום מבריק יהיה אידיאלי עבור מטבח עשוי בסגנון של היי טק או מודרני, עץ נראה טוב יותר בפנים הקלאסי, במדינה או פרובנס.

בנוסף, המראה של המדפים שונה: גם כאשר הם עשויים עץ, הם יכולים להיות כהים וקלים, מסוגים שונים של עץ, עם גילופים, קישוטים או קישוטים "עתיקים". אתה יכול לקנות מדפים עם תאורה, אשר ייתן למטבח שלך קסם נוסף ונוחות.

שנית, הצורה והגודל של המדפים חשובים. הם ישר וזוויתי, צר ורחב. לכן, אתה צריך לחשוב מראש על איזה קיר אתה הולך לתלות את המדפים, ואיזה כלי אתה מתכנן לאחסן שם. מדפים זווית, ככלל, יש כמה שכבות נועדו לאחסון כוסות וצלחות, כמו גם חומרי ניקוי.

שלישית, וריאנט מעניין הוא תליוןמתלים עם ווים (מעקה). בעזרתם אתה יכול לחסוך הרבה מקום על ידי הצבת שם כוסות, מגבות נייר ואביזרים מטבח שונים. וגם לאחסון נוח של סכינים להשתמש מגנט מיוחד.

ולבסוף, רביעית, הגדודים אינם יכולים למלארק פונקציה מעשית, אלא גם אסתטיקה טהורה. על מדף כזה התלוי מטבח אתה יכול לשים לוחות דקורטיביים, קמיעות, אגרטלים, מזכרות, וכו '

מדפי קיר למטבח

מדפי קיר למטבח

מדפי קיר למטבח 3

מדפי קיר למטבח 4

מדפי קיר למטבח 5

מדפי קיר למטבח

מטבח צירים מדפים 7

מדפי קיר למטבח 8

מדפי קיר למטבח