עיצוב מטבח בבית עץ 0

בתוך הפנים המודרני תמיד יש מקום חומרי גלם טבעיים. עיצוב הפנים של המטבח בבית עץ מתוך בול עץ, בטנה או בר מכה בחום טבעי ונוחות.

תכונות של עיצוב המטבח בבית עץ

עץ עצמו יוצר צבע ייחודיאפקטים. לכן, רצוי לבחור רהיטים ואלמנטים קישוט עבור הסטיילינג. תכנון של בית פרטי יכול להיעשות בצורה שונה מזו טיפוסית. שילוב המטבח עם הסלון או חדר האוכל בבית עץ ייראה נעים, תנור, אח, ראוי להשלים את העיצוב המסוגנן. אזור האח, גזוז עם אבן טבעית או לבנים, יהיה גולת הכותרת של החדר. ראוי להניח ספה, שולחן קפה וכמה כורסאות.

עיצוב מטבח בבית עץ 1

עיצוב מטבח בבית עץ 2

עיצוב מטבח בבית עץ 3

הסגנון הפופולרי ביותר לקישוט של עץהמטבח הוא ארץ. הוא משתמש פשוט, לפעמים בגילאים וקישוט. כדי לקשט את החדר בסגנון הרוסי הישן, חייב להיות גילופים, אלמנטים מזויפים, ציור אמנות.

עיצוב מטבח בבית עץ 4

עיצוב מטבח בבית עץ 5

עיצוב מטבח בבית עץ 6

השימוש שולחן וכיסאות עם רגליים מעוקלות, חישול חרוטים, ריפוד בד מאפשר לקשט את הפנים בסגנון מודרני עכשווי יותר.

עיצוב מטבח בבית עץ 7

עיצוב מטבח בבית עץ 8

עיצוב מטבח בבית עץ 9

עבור אוהדים של סביבה בהירה, אתה יכולrepaint יומנים בצבע לבן, מלוכלך או בצבע בז ', לצייד את בית המטבח עם פרובנס בבית עץ. הוא מאופיין בשימוש של רהיטים בגילאים מלאכותיים של צורה אלגנטית, טקסטיל עם פרחים קטנים, מוטיבים צמחיים.

עיצוב מטבח בבית עץ 10

עיצוב מטבח בבית עץ 11

עיצוב מטבח בבית עץ 12

התקרה במטבח בבית הזה יכול להיות מעוטרקורות עץ, ביניהם ראוי לצבוע את פני השטח או להשתמש תקרות מתיחה monophonic. התקרה הלבנה ביעילות בניגוד לתקרות כהה. לקישוט, אתה צריך להרים נברשת עם פרטים מעץ, מנורות נרות.

עיצוב מטבח בבית עץ 13

עיצוב מטבח בבית עץ 14

עיצוב מטבח בבית עץ 15

השיק הטבעי של המטבח מעץ בבית מדגיש את היופי ואת הסגנון המיוחד של החדר. בחדר כזה קל להירגע בנשמה, ליהנות מהתכונות הטבעיות של הפנים.