חדר רחצה בבית עץ

אפילו לפני עשרות שנים זה היה קשהלדמיין חדר אמבטיה מלא בבית עץ. עכשיו, בזכות הפיתוח המהיר של טכנולוגיות הבניין, חדר האמבטיה בבית עץ אינו שונה מחדר אמבטיה בבתים לבנים או דירות. יש לך את כל האפשרויות להתפרנס בבית עץ פרטי נוח ונעים.

קישוט אמבטיה בבית עץ

כפי שאתה יודע, האמבטיה שונה מאחריםהבית חשוף כל הזמן לחות גבוהה. לכן, גימור ראשוני של קירות, תקרות ורצפות בחדר האמבטיה עם פתרונות מיוחדים המגנים על העץ עובש נרקב הוא חובה. אל תשכח על הבטחת אוורור טוב של חדר האמבטיה בבית עץ. בעת בחירת גימורים לשירותים, לתת עדיפות לחות עמיד - אריחי קרמיקה, אריחי פורצלן, לרבד עמיד למים.

1. חדר אמבטיה בבית עץ

2. חדר אמבטיה בבית עץ

4. חדר אמבטיה בבית עץ

עיצוב אמבטיה בבית עץ

לפני שתמשיך ישר אלסידור של הנחות, אתה צריך לחשוב היטב על מה צריך להיות הפנים של חדר האמבטיה בבית עץ. בבתים מודרניים מעץ, ניתן להבחין בין שני סוגים של עיצוב פנים של חדר האמבטיה: קישוט פנים עם שימור האווירה הייחודית של בית העץ או סוג העיצוב העירוני הרגיל של חדר האמבטיה. הבה נבחן בפירוט את הגרסה הראשונה של עיצוב פנים, כפי שהוא כיום אקזוטי יותר ופותח מרחב עצום עבור התגלמות של רעיונות יצירתיים.

כדי להפוך את חדר האמבטיה פנימהבית עץ מקסים יותר, אתה יכול לצייד אותו עם רהיטי עץ ואביזרים שונים. רהיטי עץ לשירותים היא לא רק מגמת אופנה, אלא גם אלמנט יפה מאוד של הפנים. אבל כאן רהיטי עץ הרגיל לא יעבוד, כי זה לא עמיד לחות. עבור חדר האמבטיה אתה צריך לקנות רהיטים מיוחדים, מכוסה שכבת מגן של תחל, אמייל או לכה. לעתים קרובות, רהיטי עץ מעץ עשוי עץ אלון, כמו עץ ​​זה אינו מפחד לחות ועמיד מאוד.

בעת בחירת אמבטיה, אתה צריך לקחת בחשבון את העומס הנוסף על הרצפה. אמבטיה מלאה ברזל יצוק שוקל לפחות 200 ק"ג, קרמיקה - קצת יותר קל.

יותר ויותר, בבתים מודרניים מופיעאמבט עץ המשקף את הכמיהה של האדם לטבע, דרך חיים טבעית יותר. אמבטיות כאלה עשויים סוגים מיוחדים של עץ, אשר יש לחות דוחה (טיק, ארז אדום, לגש, וונגה, מהגוני ואחרים). אמבטיה דומה בבית עץ הופך להיות גולת הכותרת של הפנים, פינה של חום חי.

7. רהיטים מעץ האמבטיה

8. אמבט מעץ

9. רהיטים מעץ האמבטיה

יעזור לראות את הפנים של חדר האמבטיהבדרכים אחרות אביזרים. הם יוסיפו סגנון ופונקציונליות לחדר, להפוך את חדר האמבטיה אזור נוחות מעולה בבית. עבור בית כפרי שלך מושלם עבור אביזרי אמבטיה מעץ. הם צריכים להיות לא רק יפה, אלא גם באיכות גבוהה, אמין ובטוח. כל אחד האמבטיה לשירותים צריך למלא את תפקידו, כך שלא יישאר ללא השגחה וחסר עניין על הקיר. משמש לעתים קרובות עבור סלים נצרים אמבטיה לאחסון דברים או אשפה. מעצבים מודרניים מציעים להשתמש במגוון של חלקי עץ (טבעות, מוסיף) עבור קירות לקשט ריהוט בחדר האמבטיה. אביזרי עץ מושלמים הן לחדר האמבטיה עץ גזוז וחדר אמבטיה. העץ בפנים נותן לא רק נחמה ואווירה של חום, אלא גם מבטיח את הידידות הסביבתית של הבית שלך.

4. חדר אמבטיה בבית עץ

5. חדר אמבטיה בבית עץ

6. חדר אמבטיה בבית עץ