פנים האסלה

שירותים, ככלל, הוא הקטן ביותרחדר בדירות מודרניות רבות. למרות זאת, אתה לא צריך להתעלם חדר זה עם תשומת לב במהלך התיקון. מומחים בתחום העיצוב מציעים מספר עצום של אפשרויות שונות עבור הפנים של אמבטיה ושירותים. חדר האמבטיה הוא חדר נפרד די הצורך, כך שניתן להבין כמעט כל רעיונות עיצוב. עם זאת, אין לשכוח כי כל החדרים בדירה או בבית מומלץ להיות מוצא להורג באותו סגנון.

ישנם שני סוגים של חדרי אמבטיה - צמודשירותים נפרדים. לרוב חדר הרחצה קטן מאוד. ככלל, חדר האמבטיה הסמוך תופס חדר גדול יותר, וחדר אמבטיה נפרד הוא שני קטן יותר. פנים הרמוני של חדר האמבטיה בדירה ניתן ליצור, תוך התחשבות בגורמים הבאים:

  • ערכת צבעים בחדר האמבטיה;
  • חומרי גימור;
  • תאורה;
  • אלמנטים של קישוט.

חדר אמבטיה מודרני הרמוני משלב את כל הגורמים האלה. חדר האמבטיה משרת אותנו לשיטות כביסה, קוסמטיקה והיגיינה, שטיפת בגדים ובמקרים מסוימים לייבוש. לכן, חשוב לצייד את החדר בצורה כזו כי זה לא רק יפה, אלא גם פונקציונלי.

עיצוב פנים של חדר אמבטיה מרווח וחדר אמבטיה

חדר אמבטיה מרווח הוא נדיר ביותרעבור בעלי דירות. בחדר אמבטיה גדול, אתה יכול לשים רהיטים נוספים שונים ובכך להגדיל את הפונקציונליות שלה. קודם כל, אתה צריך להכין פרויקט ולקבוע את המקומות שבהם השירותים, כיור אמבטיה ואמבטיה יהיה ממוקם. בהתאם למיקומם, ניתן למקם לוקרים, קולבים ומדפים. תפקיד חשוב הפנים של חדר האמבטיה הוא שיחק על ידי אריחים. אריחי קרמיקה הם האפשרות הטובה ביותר עבור גימור קירות ורצפות. ציפוי זה עמיד ועוצב במיוחד עבור חדרים רטובים. הבחירה של אריחי קרמיקה היום הוא די רחב. יצרנים רבים מציעים אריחים של צורות שונות, צבעים, מרקמים ואיכות. בחירת קרמיקה

שחור פנים אמבטיה פנים

אריח, אתה צריך לשקול את ערכת הצבעים הכוללת של החדר. </ P>

צבע הפנים של השירותים והשירותים לא צריך בניגוד חזק עם צביעהקירות ורצפות בדירה. בשירותים לעתים קרובות להשתמש בצבעים או בצבעים מנוגדים, שונים זה מזה לא כמה גוונים. עד עכשיו, פנים בשירותים הלבנים הוא אופנה. אריחים שחורים ולבנים יכולים להיות מסודרים בפסים או בסדר מסודר. השירותים והשירותים הם לבנים והרהיטים שחורים. באופן דומה, ניתן להשתמש בצבעים מנוגדים אחרים. בחדר אמבטיה מרווח, אתה יכול להתקין כמעט כל אביזרי גודל. זה יכול להיות מנורות הרצפה, נברשת או אורות ספוט.

עיצוב פנים של חדר אמבטיה קטן

כדי לקשט את הפנים של שירותים קטנים קצת יותר מסובך מאשר חדר אמבטיה מרווח. כדי חדר קטן להיראות אטרקטיבי, יש צורך לבחור

פנים של שירותים קטנים

חומרי גימור אחרים ואינסטלציה. בתוך חדר אמבטיה קטן ושירותים צריך להימנע צבעים מנוגדים בהירים. הפתרון הטוב ביותר הוא לבחור צבעים שונים הטון אבל בשילוב הרמוני. </ P>

הפנים של חדר האמבטיה חרושצ'וב הואאטרקטיבי אם אתה מסתיר את כל הצינורות תחת חומרי הגמר. כדי לעשות זאת, להשתמש במבנים אור כי ניתן לפרק בקלות במקרה של תאונה.

בפנים של חדר אמבטיה קטן חשובאת התפקיד הוא שיחק על ידי תאורה. כל fixtures צריך להיות קטן בגודל. כל נברשת חזותית מקטין את הגודל של חדר קטן כבר. הכי בהרמוניה פנימה פנים של שירותים קטנים אורות נקודת מבט הממוקם על התקרה או הקיר.

לא משנה מה גודל חדר האמבטיה, בעזרת עיצוב פנים הנכון, אתה יכול לעשות חדר נעים ממנו!