התקרה בחדר האמבטיה

התקנה של התקרה בחדר האמבטיה דורש מיוחדגישה. אל תשכח את הפרטים של החדר הזה. לכן, בעת יצירת עיצוב התקרה לשירותים, להיות מודרך על ידי חומרי עמיד לחות עמיד. זה למתוח תקרות מושעה, לוחות פלסטיק, מערכות מתלה ועוד רבים אחרים.

תקרה מתיחה בחדר האמבטיה

תקרה מתיחה - אפשרות מושלמת לתקרהמערכת עבור חדר אמבטיה שיימשך לך יותר מחמש עשרה שנים. תקרות מתיחה יש הרבה pluses. הראשון הוא עמידות לחות. תאר לעצמך שאתה מוצף שכנים - תקרות אלה יעמדו עד 100 ק"ג של מים למ"ר. מומחה במהירות לגרום לך לנקז את הנוזל שנצבר. היתרון השני הוא חוסר מזיקם. הם לא פולטים רעלים. סולם הצבעים של תקרות מתיחה הוא עצום. יתר על כן, אתה יכול להזמין את העיצוב לפי סקיצות שלך.

תקרת שווא בחדר האמבטיה

תקרות מושעה מתאימים גם להתקנה בחדר האמבטיה. אבל בעת רכישת אתה צריך להבהיר את היועץ בחנות ככל החומר אינו "מפחד" של מים. תקרות כאלה הן של כמה סוגים:

  • פלדה או אלומיניום;
  • מ plexiglas;
  • המראה;
  • פלסטיק;
  • מלוח גבס.

תקרת שווא בחדר האמבטיה

תקרת שווא בחדר האמבטיה

תקרה שקרית בחדר האמבטיה 3

החיסרון העיקרי של תקרות כאלה הוא הצורך הרכבה של המבנה עד חמישה עשר סנטימטרים. למה גובה הקירות פוחתת מעט, וזה רווחי הנחות עם תקרה נמוכה.

תקרות אלומיניום לשירותים

תקרה ארון תקרות אלומיניום מיוצרים שוניםטקסטורות, צבעים וצורות. עמידות, עמידות לחות וידידותיות סביבתית הם היתרונות העיקריים של עיצוב זה. הם אור ואינם מעמיסים את מערכת המוביל. והם נראים בסדר גמור בכל חדר אמבטיה.

תקרות אלומיניום לאמבטיה

תקרות אלומיניום לאמבטיה

תקרות אלומיניום לאמבטיה 3

תקרה בחדר האמבטיה של גבס

כי היום יש מבחר גדולעמיד לחות קיר גבס, אשר מתאים בקלות עבור חדרי אמבטיה. אבל, אם אתה מוצף, התקרה תהיה הרוסה לחלוטין, וזה יהיה חייב להיות remade לחלוטין. לכן, מומחים עדיין לא ממליצים להתקין אותו כתמים רטובים.

התקרה בחדר האמבטיה של גבס 1

התקרה בחדר האמבטיה של גבס 2

תקרה בחדר האמבטיה של גבס 3

לוחות על התקרה בחדר האמבטיה

גימור התקרה בחדר האמבטיה אפשריפאנלים שונים. לדוגמה, פלסטיק נוח בכך שהם לא מפחיתים הרבה את גובה התקרה. הם ידידותיים לסביבה ולא יקר, אז אם התיקון הוא תקציב נמוך, ואתה רוצה לעשות את זה יותר - הם יהיו פתרון אידיאלי.

תקרות מראה בחדר האמבטיה

נדבר בנפרד על תקרות מראה. העיצוב של התקרה בחדר האמבטיה בצורה של משטח מראה רפלקטיבי יכול להיות פתרון מצוין עבור חדרי אמבטיה קטנים. הם ויזואלית להרחיב את החלל. בנוסף, תקרה כזו, כמו כל תקרה מושעה או מתוח, יסתיר את כל החסרונות של פני התקרה הבסיסיים. הרכבה של התקרה מראה פשוטה מאוד.

כדי להשגיח על משטח תקרה כזהזה לא קשה. באשר משקפיים ומראות אחרות, תצטרך אמצעים שתוכננו במיוחד לשטיפת משטחים כאלה, או שאתה יכול לשפשף אותם לעתים קרובות יותר עם מטלית רכה.

לוחות מראה הם של צורות שונות, עם היבט ועם תמונה. הם יכולים להיות משולב עם תקרות אחרות, ליצור מערכות רב ברמת. תקרת מראה עם פסים מאירה לא רק את כל החדר, אלא גם חלקים בודדים של האמבטיה.

תקרות ארון תקשורת מסוג ארון עשויים אלומיניום. הם יכולים להיות גם מראה וזהוב. הם גם עושים לוחות מראה, הגודל האידיאלי עבור חדר אמבטיה הוא 30x30 ס"מ.

לוחות פוליסטירן מראה מותקנים על התקרה גבס מותקן כבר גבס. הם מאפשרים לך להשיג את התוצאה הרצויה מבלי להקטין עוד את גובה התקרה.

תקרות שיקוף בחדר האמבטיה

תקרות משתקפות בחדר האמבטיה

תקרות שיקוף בחדר האמבטיה 3