חדר אמבטיה פרובאנסלי

העיצוב המודרני של חדר האמבטיה בסגנון פרובאנס ינהלקסם אפילו את המתוחכמים מתוחכמים עם קסם ייחודי של הכפר הצרפתי. אבל זה חדר האמבטיה פרובנס לא היה פשוט יפה, אבל ממש נוח ונעים, יש צורך לגשת בזהירות מיוחדת הבחירה של כל אחד מהם, אפילו את הפרטים הקטנים ביותר.

קודם כל, יש צורך להבין מה בדיוקמושך אותך בסגנון של פרובנס. זה יכול להיות הפשטות והקלות של המחוז על החוף שטוף השמש, יצירת אווירה של קלילות חסרי דאגות. או אולי היומרנות והאלגנטיות של בית משפחתי ששומר על היסטוריה ומסורות. בכל מקרה, על מנת להמשיך עם מבחר של אביזרים, אינסטלציה רהיטי אמבטיה עבור Provence, אתה צריך להבין איזה סוג של אווירה אתה רוצה ליצור.

קישוט הקירות, הרצפה והתקרה

סגנון פרובנס מאופיין בשמש חמהגוונים של אפרסק, ורוד, קרם, טורקיז, כחול, זית. עבור הרצפה לעתים קרובות יותר גוונים שונים של חום משמשים. התקרה יכול להיות מסויד או מעוטר פשוט עם חיקוי של קורות עץ. את הקירות ואת הרצפה ניתן גזוז עם עץ צבוע. אריח האמבטיה בסגנון של פרובנס היא אפשרות מקובלת, ובלבד ערכת הצבעים יהיה להתאים את הדרישות סגנונית.

תברואתי הנדסה לשירותים פרובנס

תכונה ייחודית של אינסטלציה בסגנון זההיא החלקות של השורות, השילוב של פשטות וחן. הצורה הקלאסית של האמבט על הרגליים מתולתל וחדר האמבטיה עם אלמנטים מזויפים מעוטרים אידיאליים לשירותים Provence. תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם פרטים קטנים. שערים, מנופים, קונסולות או אבני שפה עבור הכיור חייב להתאים את הסגנון הנבחר.

ריהוט אמבטיה בסגנון פרובנס

ריהוט מסורתי עבור אמבטיה provence הואשידות מגירות ותאים ארוכים, שולחנות עם רגלי ברזל יצוק, סלי כביסה נצרים, קולבים מזויפים מעוטרים. תכונה ייחודית היא קלות וקלות של צורות, נוכחות של אלמנטים מזויפים אלגנטי. ריהוט עץ מצויר יכול להיות מעוטר בציור על נושא ימית או פרחוני. ריהוט נצרים יביא מגע קלילות וקלות הפנים.

אביזרים בסגנון פרובנס

המגע הסופי בעיצוב הוא הבחירהאביזרים. זה האלמנטים הקטנים של העיצוב מאפשרים לך במקום הנכון את המבטאים, כדי להדגיש את הקסם הייחודי של הסגנון הצרפתי. מאפיין את הסגנון של פרובנס הם אגרטלים נצרים עם פרחים מיובשים, אגרטלים צבועים עם פרחים טריים, מוצרים ימיים, מראות במסגרות מצועצע מסיבי, פורצלן, ציורים בסגנון של 18-19 מאות. נברשות מזויפות, פמוטי ברונזה, פמוטים עם אלמנטים מצועצעים גם להדגיש את תכונות הסגנון.