תאורה בחדר האמבטיה

מעצבים מודרניים בפיתוח הפרויקטאמבטיה מתמקדת יותר ויותר תאורה, כפי שהוא צריך להיות בהיר יותר מאשר באזורים אחרים של הבית. העיקרון הנכון ביותר של התקנת תאורה בחדר הוא המיקום של מקורות אור בשלוש רמות - תקרה, קומה ותאורה ברמה במראה. תאורה כזו בחדר האמבטיה יכולה ליצור עיצוב מדהים ואווירה מיוחדת. בנוסף אפשרויות תאורה הרגיל לשירותים - כל מנורות תקרה הרגיל - אתה יכול גם להשתמש בדרכים נועזות יותר להאיר את חדרי האמבטיה. במאמר זה, תוכלו ללמוד כיצד להפוך את התאורה בחדר האמבטיה, איזה סוג של תאורה צריך להיעשות בחדר האמבטיה ואת טכניקות בסיסיות ליצירת עיצוב נוח ומודרני עם תאורה.

אמבטיה תקרה אור

תאורה בחדר אמבטיה קטן יכולמורכב רק מנורת תקרה אחת וזה יהיה די מספיק. אבל אם חדר האמבטיה הוא מרווח יותר, יש לך יותר הזדמנויות לממש רעיונות יצירתיים בפנים.

עבור חדר אמבטיה מרווח עם תקרה אחתLuminaire יהיה קטן, כפי שהוא לא יוכל לספק הפצה אפילו של צבע. אזור האמבטיה הוא גם הטיעון המרכזי בעת בחירת כוח המנורה. כדי להאיר את חדר האמבטיה, אתה יכול לבחור בין אורות פתוח מובנה. נוח מאוד הוא השימוש של הזרקורים בחדר האמבטיה תאורה עם זווית מתכווננת של סיבוב. אם לשירותים שלך יש תקרה גבוהה מאוד, זה יהיה מומלץ להתקין תקרה האורות, אורך אשר נבחר בהתאם לגובה התקרה.

להפוך את חדר האמבטיה לתוך ספא ספא מעולה עם עזרה של תאורה דקורטיבית LED אמבטיה. תאורה אחורית LED נראה מסוגנן ומודרני, וזה בטוח לחלוטין.

מראה מראה תאורה

כל חדר צרכים רב תכליתייםבניה. המרחב ליד המראה הוא אזור פונקציונלי נפרד. כדי לחלק את החלל, ניתן להחיל פתרונות עיצוב כגון הפודיום או נישה. הקפד לבחור את האזור ליד הכיור ומראה את האור הבהיר ביותר. מעצבים ממליצים להתקין מנורות משני צידי המראה. בדרך זו תקבל תאורה מעולה, והאור לא עיוור את העיניים. חשוב שהאור לא יבוא לידי ביטוי במראה.

רהיטי תאורה וריהוט אמבטיה

יצרנים מודרניים של כלי סניטריים לא מפסיקיםהצרכנים הפתעה עם פתרונות עיצוב מעניין חדש לשירותים. הדרך המקורית ביותר לקשט את הפנים של חדר האמבטיה היא לקנות אמבטיה עם תאורה עצמאית. זה נראה נהדר, אבל זה יהיה צריך להיות משולם בהתאם.

אפשרות מעשית מאוד עבור התאורה אמבטיה נוספת היא תאורה רהיטים. אחרי הכל, למצוא את הדבר הנכון בתא, שאת המדפים מצוידים בגופי, יהיה הרבה יותר קל.

תאורת רצפות אמבטיה

זה סוג של תאורה בחדר האמבטיהבו זמנית, ומקור נוסף של אור, וכן אלמנט דקורטיבי. כדי להאיר את רצפת חדר האמבטיה, משמשים אותו גופי תאורה, כמו להארת שבילי הגן - מנורות אטומות, עמידות, אשר כוחן אינו עולה על 5 W. הם לא מפחדים מלחות, ולכן הם יכולים להיות ממוקם בבטחה ישירות מתחת לשירותים. כדי ליצור אפקט אור יוצא דופן, אתה יכול להשתמש נורות צבעוניות.

הרחבה חזותית של חדר האמבטיה עם תאורה

תודה על מחשבה מחוץ לחדר האמבטיה תאורהחדרים אתה יכול להמיר באופן דרמטי חדר אמבטיה קטן - כדי להפוך אותו חזותית יותר, לתת הפנים מראה אלגנטי ומעודן. עבור תאורה בחדר אמבטיה קטן, פתרון מצוין הוא להתקין חלון שקר. התאורה צריכה להיות בהירה ככל האפשר, ואת חומרי הגמר - של צבעים בהירים.

1. תאורה בחדר האמבטיה

2. תאורה בחדר האמבטיה

3. תאורה בחדר האמבטיה

4. אמבטיה מראה מראה

5. תאורה מראה חדר אמבטיה

6. תאורת מראה חדר אמבטיה

7. הדלקת חדר אמבטיה קטן

8. הדלקת חדר אמבטיה קטן

9. הדלקת חדר אמבטיה קטן