מדפי זכוכית לשירותים

כאשר מסדרים את הפנים של חדר האמבטיה כלהפרטים צריכים להיות לא רק יפה, אלא גם מעשי - עמיד בפני ההשפעות של לחות גבוהה, קל לשימוש, לא לסבך את הניקוי. לכן, כדי לקשט את האמבטיה לעתים קרובות להפסיק את בחירתם על הפרטים של זכוכית. חומר זה אינו מפחד מים, קל לשטוף, וגם משטחי זכוכית מבריקים בפנים האמבטיה משולבים באופן מושלם עם אריחי קרמיקה.

אם תחליט להשתמש זכוכית בפניםאמבטיה, אז את האפשרות הטובה ביותר, ללא ספק, יהיה מדפים. אחרי הכל, זה אביזר הכרחי כי יהיה לפשט את האחסון של מוצרי קוסמטיקה, מוצרי היגיינה ודברים קטנים אחרים. לא תמיד יש מקום לארון או לארון, ותמיד יש מקום על הקירות. מדפי זכוכית הם מאוד נוח ובטוח, למרות המבנה השביר של החומר. מדפי זכוכית לשירותים עשויים זכוכית עמיד מיוחד עם עובי של לפחות 5 מ"מ, וזה מאוד קשה לשבור. חיתוך על הקצוות של מדפי זכוכית בחדר האמבטיה הוא גם בלתי אפשרי, כי הקצה הוא grinded אמין על ידי טכנולוגיה מיוחדת.

היצרנים מרוצים ממגוון רחב של מוצריםמדפי זכוכית בחדר האמבטיה - אתה יכול לבחור את המדפים של טופס רגיל או סדר בלעדי, אשר יופק באופן בלעדי הפנים שלך. עבור חדר אמבטיה של שטח קטן האפשרות הטובה ביותר היא המדפים בפינה. הם מרווחים מספיק, ולא לוקחים הרבה מקום.

האביזר הנדרש של כל חדר אמבטיה הואמראה. אז למה לא לעשות את זה עוד יותר מעשי על ידי שילוב עם מדף מראה לשירותים? מדפי מראה בחדר האמבטיה יעזרו להפוך את מרתון הבוקר לתהליך נעים ונוח עוד יותר, שכן יהיה מקום פנוי לצנצנות עם קרמים, מפיות ומוצרי קוסמטיקה אחרים.

1. מדפי זכוכית לשירותים

2. מדפי זכוכית לשירותים

3. מדפי זכוכית לשירותים

4. מדפי זכוכית לשירותים

5. מדפי זכוכית לשירותים

6. מדפי זכוכית לשירותים

7. מדפי זכוכית לשירותים

8. מדפי זכוכית לשירותים

9. מדפי זכוכית לשירותים